Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Krabičkové jídlo – cesta ke zdraví

Moderní člověk v dnešní době čelí denně spoustě problémům. Množství vjemů za 1 den u běžného člověka je dnes jako ve středověku za 50 let. Neustále se potkáváme s velkým množstvím záležitostí, na které potřebujeme najít rychlá a účinná řešení. Jsme zahlceni informacemi, je těžké se ve všem vyznat; soustředíme se na kariéru, abychom dosáhli co nejlepších výsledků; snažíme se stíhat rodinu a záliby. Zdá se, že toho je doopravdy hodně, ale není nutné, abychom vše dělali sami!

Krabičkové diety vznikly jako snaha zjednodušit člověku život – pokud někdo nemá čas nebo schopnosti na zdravé vaření. A přesto má ochotu se stravovat zdravě, ale neví jak na to, krabičkové jídlo je skvělým řešením těchto problémů! Zdravá strava se tak stala dostupnější a jednodušší. V době vzniku FitKitchen jsme se rozhodli, že se pokusíme o vytvoření nejlepšího krabičkového jídla v Praze. Které by bylo chutné, nutričně vyvážené, zahrnovalo všechny potřebné živiny, minerály, vitamíny a také dostatek vlákniny. Od začátku jsme dávali důraz na kvalitu surovin, čerstvost a zdravotní nezávadnost a pokračujeme v tom i nadále. Nejlepší motivací pro nás jsou kladné recenze od našich zákazníků, které nás podněcují neustále se zlepšovat.

Jídelníčky jsou pečlivě sestavované nutričními terapeuty a specialisty, kteří dodržují všechny základy zdravého stravování. Klade se důraz na energetický příjem (který se liší v závislosti na několika faktorech), zastoupení makronutrientů, minerálních látek, vitamínů a zdravou tepelnou úpravu pokrmů. Velikost porcí je spočítaná tak, aby se člověk najedl dostatečně, ale ne moc. Jídelníčky jsou tvořeny takovým způsobem, aby postupně s časem docházelo ke zlepšení zdravotního stavu, zvýšení množství energie a snížení únavy. Principem krabičkového stravování je nejenom dobře sestavený jídelníček, ale i plánování dopředu, což zajišťuje pravidelnou stravu. Výhodou dodržování určitého režimu je i pozitivní vliv na psychiku – není třeba se starat o vaření a plánování, což určitě sníží stres. Navíc k tomu, krabičky zpestří vaši stravu, obohatí váš jídelníček o spoustu nových pokrmů a poskytnou i inspiraci do života!

Víme, jak je zdravá strava důležitá – ovlivňuje všechny aspekty života a dokáže vytvořit skvělý základ pro šťastný život. Krabičkové jídlo se tak stalo i součástí aktivního, krásného a zdravého života. Krabičky od FitKitchen vypadají skvěle na stole a chutnají doopravdy výjimečně! Je možné si zvolit jeden z pěti tarifů a každý pokrm pro vás bude gastronomickým zážitkem!

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif