logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Anita Martincová

Account manager

Dobrý den, řekněte nám něco o sobě.

Dobrý den, jmenuji se Aneta a je mi 28 let. Už 4 roky pracuji jako account manager v jedné finanční firmě a zároveň k tomu studuji magistra – anglofonní studia. Momentálně mám takovou kombinaci práce a dálkového studia. Jsem z Prahy, celý život žiju v Praze, ráda cestuji, čtu, koukám na filmy a cvičím.

Jak vypadá váš běžný den?

Vzhledem k tomu, že poslední 2,5 roků je covid, mám primárně home office, takže jsem si zvykla na volnější režim. Pokud nejedu do kanceláře, vstanu kolem 8-8:30, dám si snídani, zapnu počítač, vyřizuji e-maily, komunikuji se zákazníky. Jakmile skončím v práci, jdu cvičit nebo se projít, věnuji se nějakému koníčku (čtení, sledování seriálu) nebo něco podnikneme s přítelem. Snažím se být trošku aktivnější.

Jak vypadala vaše strava před tím, než jste začala krabičkovat s FitKitchen?

Předchozích pár let jsem hlídala stravu, vážila porce a počítala kalorie a živiny. Během posledních pár měsíců jsem to přestala řešit, zejména kvůli starostem v práci spojených se změnou pozice a také studiu. Občas jsem vařila, občas jsme si s přítelem zašli na jídlo a občas jsme si objednávali domu. FitKitchen pro mě byla cesta, jak znovu najet na nějaký lepší režim.

K jakým změnám došlo za tu dobu, co se stravujete s FitKitchen?

Hlavní změnou je ušetřený čas a jsem nadšená z toho, že již není potřeba vymýšlet nové kombinace/recepty na každý den. Teď nemusím přemýšlet, co dělat a vím, kolik čeho jím, jaký mám příjem a jaký mám denní cíl.

Jaký jste měla cíl, když jste se rozhodovala přejít na krabičkovou stravu?

Mým cílem bylo zavést nějaký zdravější režim a trochu zhubnout, protože jsem během covidu přibrala. Chtěla jsem mít pod kontrolou to, co jím a kolik toho jím. Byla to pro mě dobrá forma, jak dosáhnout výsledků bez zbytečného úsilí. Samozřejmě se to promítlo i na tom, že jsem za 2 měsíce zhubla o několik kilo. Cítím se o dost lépe i psychicky, protože jsem na správné cestě.

Jaký je váš nejoblíbenější pokrm?

Nejvíce mi chutnají lasagne a gnocchi s tomátovou omáčkou, kuřetem a se sýrem (ty byly zrovna včera). Mám celkem ráda italskou kuchyni. Moc mi chutnají saláty, které mám sice ráda, ale nikdy je neudělám tak chutně. A krevety s těstovinami!