Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Jak zhubnout stehna - nestačí jen cvičit

Snažíte se najít zaručený recept na to, jak zhubnout stehna? Zbavit se nadbytečného tuku v problémových partiích vyžaduje komplexní přístup a odhodlání. Nebude to jednoduché, ale když zvolíte správný postup, dosáhnete kýženého výsledku. V tomto článku detailně popíšeme, v čem tkví tajemství úspěšného hubnutí. Dozvíte se, co byste měli jíst a jaké typy cvičení jsou pro vás nejoptimálnější volbou. Přidáme také řadu užitečných tipů a rad, díky kterým bude celý náročný proces o dost snesitelnější.


Jak zhubnout stehna - mějte reálná očekávání

Chcete dosáhnout trvalých výsledků? Pak zapomeňte na všechny extrémní diety, podezřelé půsty a detoxikační kůry. Zdravé hubnutí už ze své podstaty nemůže být rychlé. K štíhlejší postavě se musíte doslova projíst a tento zdravý životní styl podpoříte vhodným posilovacím cvičením.

Máte pravdu, existují různé zkratky, díky kterým můžete zhubnout opravdu rychle. Měli byste si ale uvědomit, že po každé drastické dietě nemilosrdně nastoupí jo-jo efekt. Při rychlém hubnutí navíc neztrácíte jen tuk ale i svaly, a to určitě nechcete.


Návod, jak zhubnout nohy zdravě

V prvé řadě je nutné ujasnit si, jaké jsou vaše priority a co od hubnutí očekáváte. Váš přístup je pro úspěch rozhodující. Možná už máte za sebou sérii pokusů a omylů. Usilovně chcete, aby se to tentokrát povedlo, ale zároveň máte strach, že opět selžete. Pozitivní myšlení je základ. Neházejte flintu do žita ještě dřív, než jste vůbec začali. Hubnutí je v hlavě. Někdy stačí jen správná motivace a vedení a najednou jde všechno jako po másle.

V případě, že si nevěříte a potřebujete poradit, protože máte pocit, že opakujete stále dokola stejné chyby, netrapte se sami a vyhledejte odborníka.


Jak shodit stehna díky zdravému jídelníčku

Co si představíte, když se řekne “zdravá strava”? Už se vidíte, jak jíte jogurt s banánem k snídani, k obědu si dovolíte sníst kousek kuřete s listem salátu a k večeři si nakrájete mrkev. Pokud jste se takto trápili hlady a do toho urputně cvičili, není divu, že se vám do opětovného hubnutí nechce. Základní pravidlo zní: “Hlady nejde zhubnout trvale”. Důkazem tohoto tvrzení jste vy sami. Kdyby byla drastická dieta opravdu úspěšná, nemusíte hubnout znovu.


Váš metabolismus vám každou šílenou dietu vrátí i s úroky

Pokud opakovaně trápíte vaše tělo hlady a následně mu dopřáváte, protože po přísné dietě máte tendence se za prožitá utrpení odměňovat, výsledkem není jen obávaný jo-jo efekt, ale i zpomalený metabolismus.

Se zpomaleným metabolismem bude každý další pokus o hubnutí těžší a těžší. Přitom se tomu všemu můžete jednoduše vyhnout. Jediným opravdu účinným řešením je trvalá změna životního stylu. Neděste se, neznamená to, že budete navždy muset jíst jen dietní jídlo a trýznit se hlady, právě naopak. Zdravé stravování vás zasytí a dodá vašemu tělu všechny potřebné živiny a jako bonus zjistíte, že je i velmi chutné.

Vyvážená strava je klíčem ke zdraví a štíhlé postavě.
Dobře sestavený jídelníček vás zasytí, a přesto budete hubnout.


Nechtějte vědět, jak rychle zhubnout stehna

Nečekejte, že budete hubnout minimálně 10 kg za měsíc. Vidina rychlého výsledku je velmi lákavá, nicméně buďte silní a odolejte. Vaše trpělivost se vám stonásobně vrátí zpět.


Jak sestavit vyvážený jídelníček?

Sestavit vyvážený jídelníček je věda, a to doslova. Nejde jen o to vyřadit nezdravé potraviny a alkohol. Aby bylo vaše stravování opravdu vyvážené, musíte si umět vypočítat co nejpřesněji nejen počet kalorií, ale také množství živin, které byste měli během dne zkonzumovat. Jinými slovy je nutné znát nutriční hodnoty jednotlivých potravin a hlavně umět s nimi následně pracovat.

Nevadí vám samostudium a neděsí vás nutriční tabulky? Pak si můžete zkusit vypracovat váš stravovací plán zcela samostatně. Počítejte ale s tím, že tím strávíte opravdu hodně času.

Tabulky vás děsí a čas nemáte téměř žádný? I tak můžete jíst vyváženou stravu. Jen s tím rozdílem, že počítání a tvorbu individuálního jídelníčku přenecháte profesionálům, kteří tento obor vystudovali.

Domluvte si konzultaci s výživovým poradcem. Ten vám provede kompletní diagnostiku a na základě vaší kondice a aktuálního zdravotního stavu vám vytvoří nejen efektivní dietní plán, ale také vám doporučí vhodné cvičení. Za jeho služby sice zaplatíte, ale budete mít jistotu, že je vám jídelníček opravdu šitý na míru.


Máte jídelníček, ale nevíte, jak podle něj vařit. Co s tím?

Na začátku vás pohání prvotní nadšení, takže si poctivě připravujete pokrmy podle dietního plánu. Postupem času, ale nadšení opadává a vy začnete vaření a přípravu jídla šidit. Nebo sice opravdu chcete vařit, ale nemáte čas a ani nevíte, jak pracovat s novými surovinami, které jste předtím nikdy nepoužívali.

Nebojte se, stačí vytrvat a na novou rutinu si zvyknete. S adaptací na nový životní styl vám mohou pomoci populární zdravé krabičky.


Jak zhubnout ve stehnech s pomocí fit krabiček?

Krabičkové stravování je pohodlným řešením pro začátečníky, kteří nemají čas ani potřebné znalosti, aby si jídelníček připravili sami. Může také sloužit jako cenná inspirace do budoucna, až si budete jídla připravovat sami.


Hlavní důvody, proč hubnout s krabičkami

  1. Na jídle si pochutnáte naprosto bez práce - nutriční poradce spočítá kalorie a živiny, profesionální kuchař pokrmy uvaří a poslíček vám krabičky doručí, kam budete chtít.

  2. Jídla z krabičky se neopakují - každý den si pochutnáte na něčem jiném a ochutnáte i potraviny, které jste možná předtím ani nezkusili. Kvalitní krabičky jsou pestré a nesmí nudit.

  3. Naučí vás pravidelně jíst - už hotové jídlo, stačí jen ohřát, takže se ničím nemusíte zdržovat.

  4. Ušetří váš čas, který můžete věnovat cvičení a relaxaci.

Krabičková strava je skvělý způsob, jak změnit stravovací návyky jednou provždy.
Kvalitní fit krabičky vám pomohou zhubnout a potěší i vaše chuťové pohárky. Jestli chcete zjistit, má-li pro vás krabičková dieta cenu, vyzkoušejte naše menu třeba jen na dva dny!

Objednejte si naše zkušební menu


Jak co nejrychleji zhubnout stehna? Zdravé stravování podpořte těmito cviky

Stehna, boky a hýždě jsou vzájemně propojené. Pokud máte problémy se stehny, budete s největší pravděpodobností chtít zeštíhlit i boky a zadek.

Nezaměřujte se ale příliš jednostranně. Opět platí, že žádná zkratka ke krásné postavě nevede. Můžete sice denně udělat 100 dřepů, ale vaším cílem není posílit jen stehenní svaly. Vy potřebujete dosáhnout rovnoměrného zlepšení.

Podle posledních studií (American College of Sports Medicine) bychom měli sportovat alespoň 30 minut denně, abychom začali hubnout. Někdo začne běhat, jiný chodí do posilovny. Jenže pokud potřebujete zapracovat na určitých partiích, musíte kombinovat aerobní cvičení s posilovacím.


Zařaďte do vašeho cvičebního plánu silový trénink

Při redukci váhy může docházet i ke ztrátám svalové hmoty. Tomu zabráníte jednak příjmem kvalitních bílkovin a také pravidelným silovým tréninkem. Svalová hmota je důležitá pro správnou funkci lidského organismu. Po silovém tréninku navíc vaše tělo spaluje vyšší množství kalorií (tento efekt trvá až 48 h). Optimální je zařadit trénink alespoň 3 až 4 krát za týden. Trénink je vhodné prokládat aerobní aktivitou a odpočinkem. Tréninkový plán můžete také nastavit na míru po konzultaci s osobním trenérem.

S pomocí fit krabiček nemusíte jen hubnout, ale můžete i zdravě budovat svalovou hmotu.
Připravujeme jídelníčky na míru pro redukční dietu i aktivní sportovce.

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif