logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

 • Hubnutí a kalorie – jak na to?

  Existuje několik přístupu k hubnutí, většina výživových poradců se však shodne v tom, že základ tvoří kalorický deficit.

 • Stravování během svátků – na co si dát pozor?

  Vánoce pro nás znamenají více času na sebe a rodinu, ale zároveň i na jídlo. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak přežít Vánoce bez přejídání a újmy pro organismus. Vánoce jsou totiž jedním z

 • Jak si prodloužit život pomocí stravy?

  Člověk se odjakživa snaží najít odpověď na otázku, jak žít věčně, anebo aspoň si délku života prodloužit. V dnešní době je prozkoumáno, co ovlivňuje naši naději

 • Jak na zdravou večeři?

  Mezi zásady zdravého životního stylu patří pravidelná a vyvážená strava a také zdravý spánek.

 • Co jíst před a po tréninku?

  Součástí zdravého životního stylu je vyvážená strava, pravidelný pohyb a spánek. Nezáleží na tom, zda se bavíme o udržení kondice, redukci hmotnosti nebo nabírání svalové hmoty.

 • Snídaně – základ zdravého jídelníčku

  Co k snídani, aby to bylo zdravé, chutné a rychlé? Říká se, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Proč tomu tak je? Jaké výhody plynou z pravidelného snídání? Jaké potraviny jsou nejvhodnější pro první denní příjem potravy? Co raději nesnídat?

 • Bílkoviny – kolik, jak a proč?

  Bílkoviny jsou stavebními kameny organismu, které plní nespočet různých funkcí, proto je nesmírně důležité zajistit tělu stabilní příjem kvalitních a dobře vstřebatelných bílkovin. Bílkoviny jsou složeny z aminokyselin a vyskytují se všude v těle v různých podobách.

 • Sacharidy a jejich vliv na lidský organismus

  Lidský organismus je dokonalým strojem, jež potřebuje neustálý přísun živin – bílkovin, tuků a sacharidů. Sacharidy jsou nejlépe zpracovatelným zdrojem energie, a proto jsou tak důležité pro buňky všech tělesných systémů. Z 1 gramu sacharidů se vytvoří 4 kcal nebo 17 kJ energie.

 • Jak se stravovat na jaře?

  Jak se liší procesy v těle před zimou, během zimy a na jaře? Čemu musí čelit organismus během střídání ročních období? Proč příchod jara může být stejně náročný jako příchod zimy?

 • FitKitchen novinky – vegetariánský jídelníček & papírové kompostovatelné obaly!

  Rádi vám oznamujeme, že máme dvě novinky. Jednak jsme ...