Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

FitKitchen – pomocník v každodenním životě

Pro zdravý život je nezbytně nutné se zdravě stravovat. Na cestě ke zdravému tělu bychom měli dbát na denní příjem, správný poměr bílkovin, tuků a sacharidů, přítomnost skrytých přidaných látek v potravinách, dostatek minerálů a vitamínu a spoustu dalších věcí. Je toho hodně na jednoho člověka, viďte? Potřebovalo by to někoho navíc, aby se staral o Vaše stravování. Právě od toho jsme tady my – ubereme Vám starostí v každodenním životě. Postaráme se o to, abyste měli zajištěné zdravou, pestrou a chutnou stravu po celý den! Pozitivní externalitou bude ušetřený čas, který můžete využit na svoje koníčky, rodinu nebo kamarády.

Svěřte starosti o vymýšlení, přípravě a dopravě zdravého jídla FitKitchen a užívejte si života beze zbytečných stresů! Přece určitě víte, že stres negativně ovlivňuje emoce člověka, ale vyvážená a pravidelná strava přispívá k emoční rovnováze. Spojte stravování s FitKitchen a pravidelný pohyb a zaručeně si všimnete skvělých výsledku!

Naše jídla jsou vymyšlena týmem odborníků. Nutriční terapeuti se starají o to, aby ve Vaší stravě bylo dostatečné množství živin, dbají na dostatečný přísun minerálů a vitamínů, pro což vybírají ty nejkvalitnější a nejzdravější suroviny. Výživové poradce pečlivě hlídají, aby ve Vašich pokrmech nebyly přítomné nežádoucí konzervanty, barviva a emulgátory.

Naši zkušení kuchaři vymýšlejí zajímavé inovativní recepty a kombinace chutí, aby Vám to chutnalo co nejlépe! My ve FitKitchen se neustále vzděláváme, sledujeme novinky ve výživě a ve výsledku vám nabízíme kvalitní produkt.

Celý náš tým se Vám snaží ubrat starostí, abyste se zdravě stravovali a zároveň se věnovali činnostem, které máte rádi. My si Vás moc vážíme a usilujeme o to, abychom naplnili všechny vaše potřeby. Uděláme pro vás vše, co je v našich silách, abyste byli naprosto spokojení s námi!

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif