Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Jak se zbavit celulitidy na stehnech. Dejte jí navždy sbohem

Také přemýšlíte, jak se zbavit celulitidy na stehnech? Jde to. Jen to bude chtít trochu trpělivosti a nasazení. Celulitida totiž signalizuje, že je potřeba obměnit životní styl. Hlavně, co se sportování a týdenního jídelníčku týče. Je jedno, zda máte nadváhu nebo jste hubená jako laňka. S váhou nemá celulitida mnoho společného. Zato sedavé zaměstnání a nezdravá strava jsou pro vaši kůži nepřátelé číslo jedna.


Možností, jak se zbavit celulitidy na stehnech, je hned několik

Léto prověří stav vaší pokožky. V případě, že cítíte, že nevzhledných ďolíčků je příliš mnoho, máte několik možností, jak stav své kůže zase zlepšit. Nemusíte je zkoušet postupně. Většina z nich se navzájem nevylučuje, takže zkuste klidně všechny naráz.


Co na celulitidu pomáhá?

 • Změna jídelníčku směrem ke zdravějšímu a vyváženějšímu stravování
 • Správný pitný režim
 • Pravidelný pohyb
 • Úplně jednoduché, a přitom velmi efektivní cviky na stehna a hýždě
 • Zlepšení kosmetické péče o pokožku
 • Procedury v kosmetickém salonu či klinice estetické medicíny

Ať už si zvolíte jakýkoliv postup, bez pohybu a dobře zvoleného jídla nebude změna trvalá.
Zvolte si jeden z našich stravovacích programů. Ať v dobré víře neuděláte nutriční chyby.
S vyváženým jídlem od nás budete ke krásnému tělu zase o krůček blíže.
Pojďte s námi zatočit s celulitidou!

Chci to zkusit
Co je to celulitida? Co stojí za tím, že vaše krásná hebká a hladká kůže je najednou pryč?

Jedno přísloví říká, že člověk má svého nepřítele poznat. Jen tehdy bude úspěšný. A to platí v tomto případě. Jak tedy pomerančová kůže vzniká?

 • Není to problém nadbytečného tuku, ale nedostatečnosti lymfatického systému, který nestíhá odstraňovat nahromaděné odpadní látky. Proto tímto problémem trpí ženy, které mají nadváhu, ale i ty, které jsou štíhlé a jejich váha je podle BMI indexu v pásmu normální hmotnostii.

 • Nejčastějšími místy, kde se objevuje, jsou hýždě, stehna a boky. Častá je také celulitida na rukou a výjimkou není ani celulitida na břiše.

 • V době těhotenství, dospívání nebo menopauzy je mnohem větší šance, že se toto nehezké zvrásnění kůže na vašem těle objeví.


Hledáte způsoby jak na celulitidu doma? Cviky na stehna a hýždě jsou skvělými pomocníky

Chcete-li řešení, které je efektivní, časově i cenově dostupné, začněte cvičit doma. Kromě nadšení, trpělivosti a trochy času není potřeba žádných dalších investic. Většinou si vystačíte i s tím, co máte doma. Odměnou vám bude nejen dobrý pocit, ale i vytvarovanější postava a kůže bez hrbolků.


4 cviky na stehna a hýždě, které zabírají:

 • Dřep

Je to staré, osvědčené, ale efektivní. Klasický dřep pomůže jak zpevnit stehna a pozadí, tak i s bojem proti celulitidě. Je však důležité jej dělat pořádně. Nezvedat paty ze země a mít pevný střed těla.

 • Zvedání pánve

Další nestárnoucí klasickou je zvedání pánve. Lehnete si na zem, nohy pokrčíte v kolenou a zvedáte pánev nahoru. Jednoduchý ale účinný pohyb, který nepotřebuje velkou fyzickou kondici a nezabere ani moc prostoru a času.

 • Chůze do schodů nebo výstup na překážku

Jedním z nejlepších cviků na zpevnění stehen je chůze do schodů. Bydlíte v panelovém domě nebo pracujete ve vyšších patrech kanceláře? Zakažte si jízdu výtahem. Prospěje to kondici i stavu pokožky.

Podobně fungují i různé výstupy na umělé překážky. Stačí židle. Na tu jednou nohou stoupnete, pak se na ní vyhoupnete. A zase dolu. To samé zopakujte s druhou nohou a několikrát za s sebou.

Nejlepší volbou je, pokud své sportovní úsilí spojíte s volbou správného jídelníčku sportovce.

U nás si můžete zvolit z programů, které vám dodají dostatek energie v případě, že to s aktivním pohybem myslíte opravdu vážně. Nebo vás chutným jídlem podpoříme ve vašich snahách o redukci váhy.
Zhubněte a ještě si vychutnejte dobré jídlo až do domu.
S námi to půjde snadno.

Chci to zkusit


Zdravý a vyvážený jídelníček nesmí chybět

Beze změny jídelníčku to nepůjde. Je potřeba zdravě, ale i vyváženě jíst. Různé speciální diety nejsou vůbec vhodné. Nejlepší je klasická zlatá střední cesta. Tedy pestré stravování při dostatku bílkovin, tuků a sacharidů. Jen tak můžete dosáhnout svých cílů a postavu i váhu si dlouhodobě udržet.

 • Čeho se při stravování vyvarovat:

slaných sýrů, dresinků, salámů, sladkých nápojů a bílého pečiva. Samozřejmě tělu neprospívají ani různá průmyslově zpracovaná jídla jako jsou sušenky a další pochutiny.

 • Potraviny, které mají prospěšný dopad na stav vaší pokožky:

banány, celozrnné potraviny, zelenina, která zavodňuje, například meloun, chilli papričky nebo sardinky.

Nemáte na tvoření toho správného zdravého menu čas ani chuť? Nenechte si zkazit vaše snahy o krásné tělo bez pomerančové kůže. Co kdyby tohle někdo už udělal za vás? Třeba odborníci, co ví, co dělají?

Nechte vaše celodenní stravování na nás. Ušetříte energii, kterou vydáte za činnost, která vás nebaví, ale i čas, protože s našimi fitness krabičkami v Praze už se o jídlo nebudete muset vůbec starat. A ještě si pochutnáte. Dopřejte si zdravá a pro vás bezpracná jídla z naší kuchyně!

Chci to zkusit


Nezapomínejte na péči o tělo. Zkuste suché kartáčování nebo návštěvu kosmetického salonu

Jak bylo řečeno, způsobů, jak na celulitidu, je několik. Nejlepší možností, je využít všechny dohromady. Proto byste k pravidelnému pohybu, cvikům na měli přidat i správnou péči o pokožku.

Oblíbenou možností je suché kartáčování. Její přínosy jsou veliké. Pokožku krásně prokrvíte a budete se cítit mnohem lépe. Stačí k tomu jen kvalitní kartáč s přírodními štětinami a pár minut masírování těla. Chcete o benefitech této praktiky vědět více?

Další možností jsou různé služby, které nabízejí kosmetické salony i kliniky plastické chirurgie či estetické medicíny. Zvolit můžete různé procedury. Od těch co podporují funkci lymfatického systému až po pokročilé laserové zákroky.

Ovšem bez dostatečného pohybu a vyvážené stravy si svoji figuru neudržíte. Věnujte svůj volný čas pohybu a koníčkům, které vás baví. O dobré a zdravé jídlo se postaráme my.
Získejte krásné tělo bez celulitidy i s naší pomocí!

Chci to zkusit


Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif