Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Nejlepší cviky na zadek? Zajistí vám pevné hýždě i kůži bez celulitidy

Zdají se vám vaše hýždě neforemné a vy si přejete mít hezký, kulatý a o dost pevnější zadeček bez celulitidy? Hledáte ty nejlepší cviky na zadek? S trochou vytrvalosti, časové flexibility a se správným jídelníčkem budete úspěšní. A dokonce i v klidu a pohodě domácího prostředí.


Nejlepší cviky na zadek se neobejdou bez správné motivace

Na vaší motivaci velmi záleží. Můžete mít nejlepšího trenéra, najít si nejefektivnější cviky na doma, ale pokud do posilovny nebudete chodit nebo si doma najdete čas na cvičení jen občas či spíše nikdy, moc toho na své postavě nezměníte. Spíše se budete trápit svou laxností a nedisciplinovaností.

S našimi stravovacími programy vám vše půjde lépe. Vy se totiž budete starat jen o cvičení, my o váš jídelníček. Chcete změnu? Pojďte do chutné a levné krabičkové diety s námi!

Chci to zkusit


Jak vydržet, aby se dostavil efekt cvičení, jež přinese krásný zadek podle vašich představ

Nejlepší receptem na dlouhodobou změnu je postupování po menších krůčkách. Nemusíte hned denně trénovat půl hodiny v kuse. Zkuste ze začátku třeba jen 5 minut a vyberte lehký a nenáročný cvik na zadek. Možná se vám to bude zdát málo, ale pořád je lepší konstantních 5 minut po celý měsíc, než 30 minut denně celý první týden a pak už nic.


Je dobré si určit, co je vaším cílem. Způsob provedení cviků jej může měnit.

Ať už se rozhodnete pro cvičení doma nebo pro provádění cviků na hýždě v posilovně pod dohledem trenéra, je dobré si ujasnit, co vlastně chcete.

 • Chcete-li mít pevný zadeček, je lepší vykonávat cviky pomalu a tahem.
 • Pokud však chcete přidat na objemu, je potřeba dodat cvičení intenzitu a cvičit se zátěží.

V obou případech je však dobré cvičení kombinovat s vhodnou stravou. Bez změny jídelníčku to nepůjde.

Chcete nabrat hmotu nebo naopak zhubnout? Naše programy nabízejí pestrou stravu, která bude vyhovovat vašim cílům. Dosáhněte svých vysněných proporcí s pomocí našeho jídelníčku.

Chci to zkusit


Jednoduché cvičení, které zvládnete kdykoliv a kdekoliv

Jste-li chronickým začátečníkem a cvičební morálka vám nevydrží déle než měsíc, můžete na začátek zkusit tento tip. Zlepšíte si tvar zadku a přitom vlastně ani neslezete ze židličky. Můžete jej provádět při práci i sledování televize.

Posaďte se nebo postavte se vzpřímeně, zatáhněte břišní svaly. Teď už stačí jen přitisknout hýžďové svaly k sobě, vydržet a povolit. Toto opakujte tolikrát, kolikrát vám situace dovolí. A máte aspoň trochu odcvičeno.


Celulitida na zadku přichází s povolenými svaly a špatným stravováním

Problémem sedavého způsobu života není jen povolené hýžďové svalstvo, ale i celulitida, která se objevuje nezávisle na tom, kolik kilogramů vážíte. Jedná se totiž o stav, který je spíše než váhou zapříčiněn špatným stylem života. Co s ní?

 • Pomůže pravidelný pohyb i cviky, které jsou zaměřené přímo na hýžďové svaly.
 • Sledujte svůj jídelníček a začněte se stravovat zdravěji a pestřeji.
 • Dodržujte pitný režim.
 • Dopřejte pokožce správnou péči. Suché kartáčování, ale i krémy proti celulitidě mohou pomoci.


Cviky, které zadeček zpevní a ještě pomohou od pomerančové kůže

 • Choďte do schodů
  Hledáte jednoduchý a efektivní cvik na pevné hýždě bez celulitidy? Tady jej máte. Stačí chůze do schodů. Lze však také použít stolička či jiná stabilní překážka, na kterou si lze stoupnout. Čím vyšší, tím bude zátěž větší. Stoupněte si na ní jednou nohou, vysuňte se nahoru, vydržte a zase klesněte dolů. Pohyb opakujete na druhé noze a pořád dokola.

 • Zvedejte svoji pánev
  Lehněte si na podložku, pokrčte nohy v kolenou, zvedněte pánev, v poloze vydržte. Ještě lepší je, pokud k sobě stisknete na několik vteřin hýžďové svaly. Pak uvolněte, klesněte dolů a ještě jednou. Alespoň dvacetkrát v jedné sérii. A pokud dáte dohromady série tři bude to skvělé. Jen si dejte pozor, ať se neprohýbáte v bedrech.

 • Dřepy
  Dřepy jsou také oblíbenými cviky proti celulitidě, ale nejen to. Posílí střed těla a dokáží stehna a hýždě nejen zpevnit, ale dodat jim na objemu. Stačí jen přidat závaží. Důležité je však tento cvik provádět bez chyb. Cvičení v posilovně pod dohledem trenéra je ideální.

Celulitida je problém nedostatku pohybu i špatné životosprávy. Začněte žít zdravěji. Naše chutná a vyvážená jídla pro celý den vám v tomto pomohou!

Chci to zkusit


Vyvážený jídelníček by měl být součástí hubnutí i aktivního cvičení

Ať už se snažíte zhubnout a zmenšit proporce svého těla, nebo naopak chcete nějaký ten objem na správných partiích získat, kombinujte cvičení se správným stravováním. K tomu vám může pomoci jak náš přibírací jídelníček na 2000 kcal, tak i naše menu fit určené pro ty, kdo chtějí kila shodit.

V obou případech je důležité dbát na přísun bílkovin . Pro tvorbu svalů i jejich regeneraci je to velmi důležitá součást procesu. Dostatečné, ale ne nadměrné množství sacharidů a tuků, zase pomůže k tomu, abyste měli po celý den energii. Čím náročnější den bude, tím více energie bude potřeba.

Jste aktivní sportovci? Pro vás jsem vytvořili program Power. S naším jídelníčkem a vaším cvičením to půjde lehce.
Zkuste jej a uvidíte.

Chci to zkusit


Jednoduché cviky na zadek a stehna, které zvládnete i doma. A bez pomůcek

 • Zanožování a unožování
  Nejlepší je opřít se o zeď. Pak už stačí dát nohu vzhůru. Plynule. S pohybem nahoru se nadechněte, s pohybem dolů vydechněte. Podobně je to i s unožováním. Tam však nohu dáváte do strany.

 • Kroužení
  Klekněte si, natáhněte nohu a dělejte s ní malé kroužky. Nohy a ruce by měly svírat s podložkou pravý úhel. Pak nohy vyměňte.

Je-li vaším cílem aktivním pohybem zhubnout či udržet si stávající váhu, zdravý jídelníček bude nezbytný. Žádné drastické diety nedržte. Ani žádné složky potravy nevynechávejte. Jezte kvalitní stravu připravenou ze základních surovin. Nevíte si s tím rady?

S programy Balance nebo Fit to půjde snadno. Bez zbytečného přemýšlení nad jídelníčkem, počítání kalorií, front v obchodech. Vše už bude hotovo. S dodáním až domu zdarma.
Zhubněte s námi zdravě a napořád.

Chci to zkusit


Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif