logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Anna Sitnerová

Tanečnice

Dobrý den! Na začátek vás poprosím říct něco o sobě – čím se zabýváte, jaký máte režim dne?
Dobrý den! Zabývám se profesionálním tancem, jsem vystudovaná tanečnice v oboru Moderního tance na Státní konzervatoři. Tanci se věnuji už od dětství, celkem dohromady tancuji už 19 let. Můj denní program je sestaven s několika tréninků, přičemž jsou to tréninky jak na udržování se při formě, tak i na různé akce či tréninky v divadle. Běžně mám 4 – 5 tréninků denně, někdy bývá i 6. Proto výživa je pro mě velmi důležitá – po dlouhém tréninku je výživná strava nezbytná, aby tělo vydrželo velký nápor a velký energetický výdej.
— Předpokládám, že zdravá strava byla součásti vašeho běžného života?…
Ano, byla součásti, ale během posledního roku jsem se na svoji životosprávu zaměřila více.
— Vařila jste si samá?
Ano, vařila jsem si samá, ovšem bohužel díky tréninkům a dalším aktivitám pro mě nebylo jednoduché zdravá jídla vyvařovat doma. Právě proto pro mě byl fitness jídelníček od FitKitchen geniální!
— Proč jste si zvolila zrovna FitKitchen?
Velmi se mi líbí QR kódy, ve kterých jsou obsaženy informace o složení, alergenech, což mnoho jídelníčků ještě nemá. Vyhovuje mi i pravidelnost dodávání jídla – dokonalé je to, že se to dodává ob den, což zaručí čerstvost pokrmů. Také je skvělé, že jídlo je připraveno doopravdy čerstvě, což u konkurenčního krabičkového stravování není tak úplně samozřejmost, jak jsem si stihla povšimnout.
— Zkoušela jste i jiné krabičkové diety?
Bylo mi doporučeno několik dalších krabičkových diet, a na vlastní kůži jsem ochutnala jednu z nich. Přiznám se, že jsem nebyla spokojená s chuti, vzhledem a čerstvosti toho jídla.
— Měla jste nějaký cíl kromě dodržování zdravého životního stylu?
Hubnutí nemám zapotřebí, ovšem jeden cíl jsem měla – zjistit, jak ovlivní jiný jídelníček moji váhu. V tuto chvilku můj výdej a příjem potravy mě udržuje na nějaké hmotnosti, proto jsem byla zvědavá, jestli se něco změní. Rozdíl byl nepatrný, ale byl, což mi udělalo velkou radost – ubralo mi to půl až ¾ kila.
— Cítíte nějaké další změny ve svém životě? Ovlivnila pravidelnost příjmu potravy vaše zdraví či to, jak se cítíte?
Určitě! Bylo velmi pozitivní to, že díky vyvážené a pravidelné stravě jsem měla o hodně víc energie!
— Co pro vás znamená „krabičková dieta“?
Dle mého názoru je velmi důležité, co si člověk představí pod pojmem krabičková dieta – názory lidí se docela liší. Myslím si, že největší výhodou tohoto způsobu stravování je ušetřený čas, který se dá využit na rozvoj člověka. Ušetřený čas se tak dá investovat do sebe!
— Co vám chutná nejvíc?
Určitě dezerty, považuju za skvělé, že dezerty jsou pojaté zdravě – to mě hodně bavilo. A obdivuju i různorodost dezertů – jsou tam pudinky, i domácí lívanečky. A za mě byly skvělé i brownies.
— Takže jste víc na sladké?
Ano, já jsem právě víc na to sladké (směje se), takže jsem byla hodně ráda, že FitKitchen má zdravé sladkosti!