logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Hana Chomaničová

Fotomodelka, influencerka

Ahoj, jmenuji se Hana Chomaničová, je mi 31 let, vystudovala jsem vysokou školu obchodní v oboru Management cestovního ruchu a ekonomie. Od 15 let se věnuji fotomodelingu. Poslední 4 roky se věnuji sociálním sítím, konkrétně Instagramu, a pracuji jako ifluencerka. 

Jak vypadá tvůj den?

Pro mě základem dne je určitě snídaně, přestože nejsem zvyklá na sladké snídaně. Můj den začíná tak, že vstanu, vyvenčím psa. Momentálně je to různorodé, protože v létě více cestuji. Dopoledne vyřizuji e-maily, vymýšlím outfity, protože spolupracuji s různými firmami, jak s oblečením, tak s produkty, takže si vždy plánuji dopředu ty dny. Nebo fotím.

Pokud zrovna nekrabičkuješ s FitKitchen, tak jak vypadá tvá strava během dne? Vaříš si sama nebo navštěvuješ restaurace?

Vařím si sama, ale nehlídám si nutriční hodnoty, takže FitKitchen mi ve správném stravování hodně pomohlo, protože mám nedostatek vitamínů, musím dostávat vitamín D a B12 injekčně. Jím spíše nezdravě, ale vy jste mě naučili jíst i saláty, a omezila jsem tím pádem i fast foody. Vždy jsem si vzala na svačinku na výlety salát a bylo to dobrý!

A sportuješ?

Cvičím pravidelně, každý týden chodím na squash; chtěla bych se tomu věnovat víc, ale ten čas na to tam není. Cvičím doma skoro každý den s odporovacími gumami, posiluji nohy a zadek. Chci zpevnit, neposiluji kvůli hubnutí. Po 30ce už to nejde samo.

Jak dlouho se stravuješ s FitKitchen?

U FitKitchen se už stravuji zdravým jídelníčkem na měsíc, před tím jsem využila ještě jednu krabičkovou dietu, ale ta mi vůbec nevyhovovala, jídla mi moc nechutnala. S FitKitchen mi chutnalo snad úplně všechno. Moc mi chutnaly snídaně, překvapivě pro mě i sladké. 

Jaké jídlo ti chutnalo nejvíce?

Nejvíce mi chutnaly vaše lasagne. 

Byla to velká změna oproti tomu, když si vaříš sama, například co se týče pestrosti?

Rozmanitosti jsem si užila. Pokud si vařím sama, tak nemám 4 různá jídla za den, vždy jsem ve spěchu. Například ke snídani si dám něco rychlého, třeba jenom rohlík, oběd občas i vynechám, zvlášť když jsem na cestách, a po tom jen večeřím. Přes léto to mám hektičtější. 

Jaký máš tarif?

Nezvolila jsem žádný jídelní plán na hubnutí - mám raději tarif Balance, na udržení kondice, z toho důvodu, abych vyzkoušela pravidelnost a vyváženost.

Pocítila jsi nějaké změny během a po krabičkování?

Určitě jsem se cítila líp jak psychicky, tak fyzicky. Naučilo mě to jíst víc pravidelně.