logo

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Iveta Kindlmanová

Tanečnice, influencerka

Dobrý den, já jsem Iveta Kindlmanová, je mi 25 let. Vystudovala jsem grafický design, momentálně se věnuji fotomodelingu a tanci. Učím tanec, učím děti v Domu dětí a mládeže od 10 až 15 let. Teď se hodně věnuji Instagramu, takže i influencering se stál součásti mého života.
-Jaký máte denní režim?
Jak jsem říkala, jsem tanečnice a mimo jiné se věnuji i go-go tanci, takže jezdím po festivalech. To znamená, že většinou žiju v noci – vstávám až ve 12 hodin. Zvládám to, snažím se stíhat všechno, ale občas je to náročné.
-Jak jste se stala tanečnici?
Všechno to bylo velmi spontánní – závodně jsem tančila od malička (disko a Rock’n’Roll) a postupně jsem začala učit děti. Kvůli tomu, že ten režim byl těžce zvládnutelný (hodně tréninků každý den, dokonce i přes víkendy, navíc k tomu závody), jsem se rozhodla, že začnu učit děti. V 18 letech se to zlomilo, začala jsem řešit kamarády a chodit na diskotéky. Na diskotéce jsem si všimla go-go tanečnic, a to mě nadchlo to zkusit.
-Jak jste se stravovala před krabičkovou dietou? Vařila jste si sama?
Právě že to bylo docela těžké. Do 23 let jsem bydlela u rodičů, takže o jídlo se většinou starala maminka. Po tom, co jsem se přestěhovala, nestíhala jsem si vařit, takže jsem zkoušela různé alternativy. Nakonec jsem zůstala u vašich krabiček. Jsou výborné!
-Zkoušela jste různé krabičkové diety?
Zkoušela jsem ještě jedny, ale nevyhovovalo mi to, protože jsem dost vybíravá a tam byly věci, které jsem nejedla. S FitKitchen jsem spokojená.
-Máte nějaký konkrétní cíl?
Měla jsem za cíl nehubnout, protože i tak mám štíhlou postavu. Chtěla jsem si udržet postavu a nestrádat na jídle.
-Jaký máte tarif? Stačí vám to?
Mám prostřední tarif – Daily. Ano, úplně mi to stačí. Každá porce je vždy taková, že cítím, že víc už bych ani nesnědla.
-Cítíte nějaké změny během tohoto období?
Cítím, přibrala jsem 4 kg! Přísahám, přibrala jsem 4 kg, jsem velmi spokojená! (Směje se)
-Co vám nejvíc vyhovuje ve stravování s FitKitchen?
Že nemusím vařit. A hlavně ty jídla jsou strašně dobré, vždycky se vyloženě těším na to, co zase bude.
-Co vám chutná nejvíc?
Rizoto!
-Ovlivnilo stravování s FitKitchen i jiné sféry vašeho života?
Kdysi jsem často chodila do restaurací, a takhle nechodím Cenově to určitě vychází levněji, takže jsem ušetřila dost peněz!
-Změnilo se vaše vnímání stravování?
Vzhledem k tomu, že moje první zkušenost s krabičkovými dietami byla neuspokojivá, posléze jsem nebyla zastáncem tohoto typu stravování. Když jsem ale vyzkoušela stravu s FitKitchen, tak jsem si řekla, že nechci nic jiného, že je to fakt super! Takže doporučuji!