logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Iveta Kindlmanová

Tanečnice, influencerka

Dobrý den, já jsem Iveta Kindlmanová, je mi 25 let. Vystudovala jsem grafický design, momentálně se věnuji fotomodelingu a tanci. Učím tanec, učím děti v Domu dětí a mládeže od 10 až 15 let. Teď se hodně věnuji Instagramu, takže i influencering se stál součásti mého života.
-Jaký máte denní režim?
Jak jsem říkala, jsem tanečnice a mimo jiné se věnuji i go-go tanci, takže jezdím po festivalech. To znamená, že většinou žiju v noci – vstávám až ve 12 hodin. Zvládám to, snažím se stíhat všechno, ale občas je to náročné.
-Jak jste se stala tanečnici?
Všechno to bylo velmi spontánní – závodně jsem tančila od malička (disko a Rock’n’Roll) a postupně jsem začala učit děti. Kvůli tomu, že ten režim byl těžce zvládnutelný (hodně tréninků každý den, dokonce i přes víkendy, navíc k tomu závody), jsem se rozhodla, že začnu učit děti. V 18 letech se to zlomilo, začala jsem řešit kamarády a chodit na diskotéky. Na diskotéce jsem si všimla go-go tanečnic, a to mě nadchlo to zkusit.
-Jak jste se stravovala před krabičkovou dietou? Vařila jste si sama?
Právě že to bylo docela těžké. Do 23 let jsem bydlela u rodičů, takže o jídlo se většinou starala maminka. Po tom, co jsem se přestěhovala, nestíhala jsem si vařit, takže jsem zkoušela různé alternativy. Nakonec jsem zůstala u vašich krabiček. Jsou výborné!
-Zkoušela jste různé krabičkové diety?
Zkoušela jsem ještě jedny, ale nevyhovovalo mi to, protože jsem dost vybíravá a tam byly věci, které jsem nejedla. FitKitchen je pro mě zatím nejlepší krabičková dieta, kterou jsem zkusila.
-Máte nějaký konkrétní cíl?
Měla jsem za cíl nehubnout, protože i tak mám štíhlou postavu. Chtěla jsem zdravou výživu, která mi umožní si udržet postavu a zároveň nestrádat na jídle.
-Jaký máte fitness jídelníček na týden? Stačí vám to?
Mám prostřední tarif – Daily. Ano, úplně mi to stačí. Každá porce je vždy taková, že cítím, že víc už bych ani nesnědla.
-Cítíte nějaké změny během tohoto období?
Cítím, přibrala jsem 4 kg! Přísahám, přibrala jsem 4 kg, jsem velmi spokojená! (Směje se)
-Co vám nejvíc vyhovuje ve stravování s FitKitchen?
Že nemusím vařit. A hlavně ty jídla jsou strašně dobré, vždycky se vyloženě těším na to, co zase bude.
-Co vám chutná nejvíc?
Rizoto!
-Ovlivnilo stravování s FitKitchen i jiné sféry vašeho života?
Kdysi jsem často chodila do restaurací, a takhle nechodím Cenově to určitě vychází levněji, takže jsem ušetřila dost peněz!
-Změnilo se vaše vnímání stravování?
Vzhledem k tomu, že moje první zkušenost s krabičkovými dietami byla neuspokojivá, posléze jsem nebyla zastáncem tohoto typu stravování. Když jsem ale vyzkoušela stravu s FitKitchen, tak jsem si řekla, že nechci nic jiného, že je to fakt super! Takže doporučuji!