logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Jakub Jan

IT konzultant

Ahoj, řekni mi něco o sobě – čím se zabýváš, kde pracuješ?

Ahoj, jsem Kuba a jsem IT konzultant, což znamená, že celý den sedím u počítače, případně volám se zákazníky, kterým se snažím nějak pomoct.

Jak vypadal tvůj denní režim před tím, než ses začal stravovat s FitKitchen, respektive jak vypadala strava?

Většinou – snídaně v McDonaldu, poté hodinový dvouhodinový oběd někde s kolegy (většinou to nebyly fastfoody, ale restaurace), a po tom až do noci nic. V noci jsem vždy dostal brutální hlad, tak jsem si objednával dovoz domu.

A jaké to je teď s FitKitchen?

Napřed se ráno nasnídám, mám nachystanou krabičku, což je super. Po tom si dám oběd, díky úspoře času teď stíhám během pauzy i vyvenčit psa, což je super. Odpoledne si dám dezert, po tom už běžná FitKitchen „véča“.

Jak dlouho se takto stravuješ?

Dohromady to bude přibližně 1 rok, začal jsem ještě v roce 2019, trvalo to několik měsíců a teď to je 5-6 měsíců, co mám upravený kalorický plán a vyhovuje mi to!

Povedlo se ti dosáhnout stanoveného cíle? Cítíš i nějaké další změny?

Oproti listopadu se mi povedlo zhubnout o 10 kilogramů! Další změnou bylo to, že už nemám šílené pocity hladu. Jsem i klidnější díky tomu, že pokud mám hlad, tak se rovnou najím a neřeším objednávání jídla a čekání na objednávku.

Proč ses rozhodl zrovna pro FitKitchen?

V minulosti jsem zkoušel jinou značku krabičkové stravy a přišlo mi, že ty jídla byly takový, co si představíš pod pojmem „zdravá strava“ – bez chutí, monotónní, nudný. Po tom jsem zkusil FitKitchen a zůstal jsem u toho, protože to chutnalo skvěle.

Co ti chutná nejvíc?

Dezerty! Třeba red velvet, co byl teď, ten byl naprosto skvělý!