logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Jan Zedník

Projektový manažér v Cork Solutions

Co Vás motivovalo k tomu, abyste si začal objednávat krabičkovou dietu?

— Chtěl jsem nějaké krabičkové jídlo, protože poměrně dost sportuji, jednak v práci člověk tráví spoustu času a nestíhá si vařit (a já na to jídlo trošku jsem). Chtěl jsem mít nějakou pravidelnou stravu a nestíhal jsem to, tak jsem si řekl, že by ty krabičky mohly být dobrým způsobem stravování. Navíc k tomu, jsem potřeboval určitý kalorický příjem, tak se mi to dost hodí.

— Jak dlouho se takhle stravujete?

— Nejdříve jsem byl u vás 14 dní nebo 3 neděle, po tom jsem zkusil další firmu. Ta firma měla hezky popsané ty jídla (krásné názvy, fotky a podobně), ale kvalita jídel byla úplně jiná a popis vůbec neodpovídal realitě. Zkusil jsem takhle jídelníček na týden, po tom jsem zkusil další firmu a situace se zopakovala. Tak jsem to s nimi ukončil a vrátil jsem se k Vám. Také ode mě máte spoustu klientů, protože když je člověk spokojený, tak vás doporučí dál.

— Změnilo se něco za tu dobu, co se stravujete s FitKitchen?

— Měl jsem pravidelnou stravu i před tím, teď je pohodlnější, že si člověk nemusí vařit. Je dobré, že ta strava je variabilní, respektive různorodá. Když si člověk dělá jídla sám, tak dělá pořád to samé. Já jsem si vařil ob den to samé, bylo to kuře, občas ryba, výjimečně hovězí, a vy tam máte různé druhy masa. Ke snídani jsem si dával většinou vajíčka, vy tam máte navíc k tomu kaše.

— Jste říkal, že cvičíte, a jak často?

— Čtyřikrát týdně. Proto jsem potřeboval vysoký kalorický příjem. Teď mám snídani a 4 jídla a vychází to na 3000 kcal.

— Co Vám zatím chutnalo nejvíc?

— Dezerty máte výborné, ale potřeboval jsem vyměnit ty dezerty za jídlo (což mě trošku mrzelo, protože je máte fakt dobré). Také mi moc chutnají ranní kaše. Celkově mi chutnalo tak nějak všechno.