logo

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Laura Stražanová

Marketing & Social Media manager

Laura je v devátém měsíci těhotenství a nedávno začala krabičkovat s FitKitchen. Pojďme se podívat, že toto stravovaní je vhodné a prospěšné pro těhotné!

— Jak jste se dozvěděla o FitKitchen?

Dozvěděla jsem se ze sociálních sítí – viděla jsem to na Instagramu, vyskočily na mě reklamy, takže skrz Instagramovou propagaci.

— Jaký je hlavní důvod toho, že jste se rozhodla krabičkovat? 

Šetří mi to čas a práci. Teď už jsem trochu nemotorná, takže je tato strava pro mě jednodušší. Dělá mi problém se ohýbat a vytahovat věci při vaření, což krabičková dieta skvěle řeší.  Nemám s tím žádnou práci – ohřeji krabičku a je to všechno!

— Jaké máte zkušenosti s krabičkovými dietami?

Už jsem měla krabičky asi 3 roky zpátky a nevyhovovalo mi to, protože nešlo to přizpůsobit, tak jako u vás. Nemám ráda ryby a nedalo se to vynechat – doručovali i s tím, co jsem nejedla. Před tím jsem cvičila a snažila jsem se stravovat zdravě. Teď v těhotenství je to samozřejmě složitější. S vašimi krabičkami jsem strašně spokojená, protože mi vyšli vstříc a jídla jsou chuťově moc dobré, takže za mě spokojenost.

— Jak jste se stravovala před tím? Počítala jste kalorie, bílkoviny, tuky a sacharidy?

Měla jsem jídelníček přímo na míru a nějakou chvíli jsem se toho držela. Bylo to ale časově náročné – připravovat si všechno sama a každý den přemýšlet, co budu jíst na další den. Ve výsledku jsem to přestala praktikovat. Krabičková dieta od vás je právě super, že člověk si s tím nemá práci, nemusí nad tím přemýšlet, má to pestré a zdravé, ale i má rozdělené krabičky na celý den.

— Jaký máte tarif?

Mám tarif Balance, takže vyvážená strava.

— Stačí Vám to, nebo jíte ještě něco kromě toho?

Bohatě mi to stačí. Dokonce se mi párkrát stalo, že mi krabičky i zbyly, a že jsem to ještě druhý den i dojídala, nebo přítel dojídal za mě.

— Jak dlouho se stravujete s FitKitchen? 

Měla jsem teď na týden na zkoušku. Zbývají mi teď ještě pátek a sobota.

— Cítíte nějaké změny během tohoto období?

Cítím, že mě míň pálí žáha. Celé těhotenství mám problém s pálením žáhy a teď cítím, že se mi ulevilo, asi tím, že je jídlo míň kořeněné a solené. To je zatím jediné, co jsem zaznamenala. Nic jiného jsem si nevšimla, protože teď jsem docela oteklá, a navíc je vedro 🙂

— Co Vám nejvíc chutnalo? 

Nejvíc mi zrovna chutnalo to, co jsem měla dneska – byla to svačina, polévka z pečených rajčat s chlebem. Bylo to fakt super! Také mi moc chutnalo červené kari s rýži, protože mám velmi ráda Asii.