logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Laura Stražanová

Marketing & Social Media manager

Pojďme se podívat, jaké má s naší krabičkovou dietou zkušenosti - uvidíte, že toto stravovaní je vhodné a prospěšné pro těhotné!

Jak jste se dozvěděla o FitKitchen?

Dozvěděla jsem se ze sociálních sítí – viděla jsem to na Instagramu, vyskočily na mě reklamy, takže skrz Instagramovou propagaci.

Jaký je hlavní důvod toho, že jste se rozhodla krabičkovat? 

Šetří mi to čas a práci. Teď už jsem trochu nemotorná, takže je tato strava pro mě jednodušší. Dělá mi problém se ohýbat a vytahovat věci při vaření, což vaše krabičková jídla skvěle řeší.  Nemám s tím žádnou práci – ohřeji krabičku a je to všechno!

Jaké máte zkušenosti s krabičkovými dietami?

Už jsem měla krabičky asi 3 roky zpátky a nevyhovovalo mi to, protože nešlo to přizpůsobit, tak jako u vás. Nemám ráda ryby a nedalo se to vynechat – doručovali i s tím, co jsem nejedla. Před tím jsem cvičila a snažila jsem se stravovat zdravě. Teď v těhotenství je to samozřejmě složitější. S vašimi krabičkami jsem strašně spokojená, protože mi vyšli vstříc a jídla jsou chuťově moc dobré, takže za mě spokojenost.

Jak jste se stravovala před tím? Počítala jste kalorie, bílkoviny, tuky a sacharidy?

Měla jsem jídelníček přímo na míru a nějakou chvíli jsem se toho držela. Bylo to ale časově náročné – připravovat si všechno sama a každý den přemýšlet, co budu jíst na další den. Ve výsledku jsem to přestala praktikovat. Krabičková dieta od vás je právě super, že člověk si s tím nemá práci, nemusí nad tím přemýšlet, má to pestré a zdravé, ale i má rozdělené krabičky na celý den.

Jaký máte tarif?

Mám tarif Balance, takže vyvážená strava. Jídelníček mi vyhovuje.

Stačí Vám to, nebo jíte ještě něco kromě toho?

Bohatě mi to stačí. Dokonce se mi párkrát stalo, že mi krabičky i zbyly, a že jsem to ještě druhý den i dojídala, nebo přítel dojídal za mě.

Jak dlouho se stravujete s FitKitchen? 

Měla jsem teď na týden na zkoušku. Zbývají mi teď ještě pátek a sobota.

Cítíte nějaké změny během tohoto období?

Cítím, že mě míň pálí žáha. Celé těhotenství mám problém s pálením žáhy a teď cítím, že se mi ulevilo, asi tím, že je jídlo míň kořeněné a solené. To je zatím jediné, co jsem zaznamenala. Nic jiného jsem si nevšimla, protože teď jsem docela oteklá, a navíc je vedro 🙂

Co Vám nejvíc chutnalo? 

Nejvíc mi zrovna chutnalo to, co jsem měla dneska – byla to svačina, polévka z pečených rajčat s chlebem. Bylo to fakt super! Také mi moc chutnalo červené kari s rýži, protože mám velmi ráda Asii.