logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Lukáš Chlouba

realitní makléř

Dobrý den! Co vás živí? Povíte mi něco o vaší práci?

Já dělám reality – obchod s realitami, kupuji, prodávám. Mám 3 dětí, funguji rodinně a nemám moc času. Přesně z toho důvodu jsem začal řešit jídlo, snažím se hubnout, ale moc mi to nejde. Proto mi FitKitchen vyhovuje! 

Jak probíhá váš běžný den?

Vstávám v 7, na půl 9 vezu dítě do školky, a poté se přesouvám mezi kanceláři a dalšími lokalitami. Domu se vracím mezi 17-19 h. V úterý a ve čtvrtek chodím ráno cvičit, poté co odvezu děti do školky. 

A jak jste to měl s jídlem během dne předtím, než jste objevil FitKitchen?

Standardně to bylo tak, že jsem snídal doma, poté jsem šel někam na oběd, občas na kávu s dezertem. Má práce je spojená s poměrně velkým množstvím obchodních obědů. Času je málo, proto jsem se rozhodl začít krabičkovat. Je příjemné, že máme doma navařeno a nemusíme řešit každé jídlo pro všechny. 

A jak dlouho využíváte stravování s FitKitchen?

Já doopravdy nevím, abych pravdu řekl, jsou to měsíce. Na Vánoce jsem to přerušoval a tehdy už to byly dva měsíce. Dohromady to bude asi půlroku.

Co vám krabičková dieta přinesla, dokážete popsat nějaký moment, který byl pro vás zlomový?

Mám za sebou období hubnutí, kdy se mi dařilo hlídat si kalorie, ale bylo to náročné v rámci vlastního vaření. Zvolil jsem krabičkovou stravu právě protože jídelníček je dopředu nastavený a pomáhá dosáhnout cíle. Vím, že získám nutné množství kalorií, živin, vitamínů a minerálů. 

Jaké jsou vaše zkušenosti s plánováním jídelníčku dopředu nebo počítáním kalorií? 

Asi čtvrt roku před tím, než jsem začal s krabičkami, jsem se snažil hubnout čili hlídat si kalorie. Nebylo to ale pravidelné, spíše ve vlnách. Chodil jsem do posilovny, kde jsem měl zahrnutý i stravovací kurz, ale nebavilo mě neustále hlídat stravu. Předpokládal jsem, že krabičky jsou tím, co mi to pohlídá. 

Jsou i nějaké další důvody, proč jste zvolil naše krabičky?

Mě vaše jídlo baví, protože je pestré a funguje dobře. Ušetří nám práci, doma je navařeno – to je ten důvod, proč jsem u toho setrval. Občas to kombinujeme a rozdělíme se o krabičky s manželkou.

Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo od FitKitchen?

Nejvíc mi chutnají saláty! Klidně bych uvítal, kdyby jich bylo více!

Jedl jste saláty před tím, než jste objevil krabičkovou dietu?

To ano, mám saláty rád, ale moc jsem si je nepřipravoval. Líbí se mi, jak jsou saláty ve FitKitchen dochucené. Vaše saláty si dokážu představit, že bych jedl klidně i dvakrát denně.