logo

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Lukáš Rossbach

Tricholog, zakladatel Institutu zdravých vlasů

Jak jste se dozvěděl o FitKitchen?

— Moje dívka mi to doporučila. Měl jsem před tím zkušenosti s jinými společnostmi, ale rozhodl jsem se zkusit něco jiného.

— Co Vám nejvíce vyhovuje ve stravování s FitKitchen?

— Nestíhám vařit a je pro mě pohodlné, že mi pokrmy dovezou přímo do práce a že si můžu dát třikrát denně zdravé jídlo a nemusím o tom přemýšlet. Neměl bych čas večer si připravit jídlo na druhý den do práce – zabralo by mi to spoustu času, takže je pro mě moc vhodné řešení si to objednat u vás.

— Jak vypadalo Vaše stravování před tím?

— No, párkrát jsem zapomněl se najíst celý den a najedl jsem se až večer.

— Dbáte také na to, aby Vaše stravování bylo zdravé?

— Už delší dobu se snažíme se stravovat zdravě, ale já nemám tolik času přemýšlet nad pestrosti toho jídla. Moc mi vyhovuje, že pokrmy ve FitKitchen jsou rozmanité a jsou velice vyvážené, aniž bych na to musel myslet. Snídám doma a do práce mi dovezou oběd, svačinu a večeři, takže mám zajištěnou i tu pravidelnost.

— Cítíte nějaké změny za tu dobu, co se stravujete s FitKitchen?

— Já jsem nikdy neřešil žádnou nadváhu nebo cholesterol, ale cítím se pěkně v tom, že si nemusím dávat ty obecně dostupné věci z dovozu, jako knedlíky nebo nějaká těžká jídla.

— Jste spokojený s tím, jak chutnají naše pokrmy?

— Nejsem úplně labužník, takže o chuti moc nepřemýšlím.

— Objednává si někdo další u Vás v práci stravu od FitKitchen?

— Ano, objednává si moje kolegyně. Nejlepší pro ni je to, že když dostane hlad, tak sice si může objednat dovoz jídla, ale v nejhorší variantě jídlo je tady za hodinu. Takhle má krabičku v lednici, ohřeje si, hezky se nají a všechno to funguje. A tu energii, co dostane z toho jídla, tak ji hned promění na peníze, protože jak ušetří čas, tak ho může využit na jiné činnosti.