logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Lukáš Veitl

Model, influencer

Dobrý den, moje jméno je Lukáš Veitl. Živím se jako model, také jako influencer. Zároveň studuji navazující magisterské studium na vysoké škole, studuji ekonomickou školu – ekonomii a management. Snažím se nejít jenom jednou cestou, ale mít otevřená vrátka i do ostatních oborů. Tím pádem nechci věnovat všechnu energii modelingu, ale také i škole.

Jak vypadá váš den?

Můj denní režim je docela hektický, jakožto „fitnesák“ se snažím dodržovat aspoň 8 hodin spánku. Jinak jsem od rána do večera na nohách – mívám focení, různé spolupráce a dost často pendluji mezi Karlovými Vary a Prahou, takže přejezdy mi zabírají dost času.

Jaký máte stravovací režim v rámci vašeho hektického života?

Já jsem vlastně i soutěžil – dva roky zpátky jsem se zúčastnil mistrovství ČR a mistrovství Slovenska, takže ten režim už jsem měl nastavený. Naopak shodou okolností k vám jsem přišel, když jsem měl koronu. Celé roky jsem odmítal stravování se krabičkami, jelikož sám sobě věřím nejvíc co se týče jídelníčku na celý týden. Proto mě překvapilo, že jsou vaše fitness krabičky na jídlo tak pestré a že máte všechny makronutrienty spočítané, takže to splňovalo moje požadavky a byl jsem doopravdy spokojený.

Cca 6 let už si počítám kalorie a makroživiny, takže jsem rád, že teď šetřím čas a počítání. Je to obrovská úspora času!

Vaříte si sám?

Já si vařím vždy den před tím na ten následující den, ale když si vařím sám, tak ta strava není tak pestrá. A nikdy nebude. To se mi u vás líbilo – máte dostatek ryb a všeho ostatního, čímž se zajistila vyváženost a plnohodnotnost stravy. Doma se to těžko dá skloubit. 

Jak často sportujete? 

Sportuji podle toho, jak zregeneruji, vychází to na 4x týdně. Záleží na intenzitě tréninku – pokud mám intenzivnější tréninky, tak regeneruji 2 dny tou naturální cestou, nejde to urychlit. 

Specifikuji se hlavně na fitness, takže především hlavně posilovna. Snažím se být více silově založený. 

Co pro vás znamená stravování se s FitKitchen?

Pro mě je to neskutečná úspora času. Jak se říká, že čas jsou peníze, tak u mě to platí ještě dvakrát víc – čas, který strávíte v kuchyni, můžete obětovat něčemu jinému, například práci. Dle mého názoru krabičky se vyplatí. Plno lidi mi říká, že je to drahé, ale já odpovídám: „Jak je to drahé?“ Člověk má pestrou stravu, má tam lososa a ryby, které buď jsou vzácné k sehnání nebo jejich nákup se člověku nevyplatí. A ušetřený čas lze využit jinde.

Jste spokojený s tím, jak krabičky chutnaly? Co vám chutnalo nejvíc?

Chuť byla výborná! Mně chutnaly palačinky s lososem ke snídani. 

Kromě toho jste proměnili můj názor na sladké snídaně! Celý život snídám jenom slané snídaně, snažím se vyhýbat kaším, ale teď jsem se přeorientoval, nebo snažím se to střídat. A vaše ovesné kaše u vás mi také chutnali. Stejně tak i syrníky a další pochoutky!