logo

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Martin Pek

Pro skater

Dobrý den, jmenuji se Martin Pek, jsem profesionální skater, což znamená, že se zabývám hlavně skateboardingem.

- Jak vás k tomuto povolání vaše životní cesta přivedla?

Bylo to docela jednoduché – u mě za barákem kluci ze základní školy postavili tehdejší dřevěný skatepark. Dřív jsem ještě hrál basketbal a každý den po tréninku chodil jsem koukat na kluky, co tam jezdili na překážkách. Přišlo mi to strašně zajímavé a chtěl jsem si to vyzkoušet – nejdřív jsem si půjčil skate od jednoho z těch kluků, postupně jsem si koupil i svůj vlastní, a po tom už mě to nikdy nepustilo. Po roce nebo po dvou jsem měl svoje první závody, kde jsem byl druhý, po tom další závody, kde jsem zase byl druhý a v tu chvíli jsem si uvědomil, že chci jezdit na skatu, přestal jsem hrát basket a zůstal jsem u tohoto magického sportu. 

- Jak dlouho se tím zabýváte?

Teď je to momentálně 18. rokem.

- Jaký máte názor na krabičkové diety obecně?

Za mě je to určitě skvělá věc, že člověk absolutně nemusí přemýšlet o tom, co si uvaří nebo co bude jíst, tím pádem jídlo na celý den má daný. Šetří to strašně moc času a samozřejmě je to super i po zdravotní stránce – ta strava je velmi pestrá, což se mi na tom nejvíc líbilo. Běžný člověk si nekoupí tolik ingrediencí, které jsou po tom zakompované ve všech jídlech.

- Máte zkušenosti i s jinými krabičkovými dietami? 

Ano, ale myslím si, že vaše krabičky mi zatím vyhovují nejvíc. Dřív mi občas nevyhovovalo, že jídelníčky nebyly dost pestré. U FitKitchen mi přišlo zajímavé to, že je tam doopravdy hodně ingrediencí a jídlo je celkově velmi rozmanité. 

- Takže nejlepší pro vás je ušetřený čas a to, že vaše strava je pestrá?

Přesně, jednoznačně! Je to určitě ušetřený čas, je to určitě zdravá strava a určitě u jídla u sportovce je velmi důležitá i pravidelnost. 

- Cítíte nějaké změny za to období, co se stravujete s FitKitchen?

Určitě, shodil jsem asi kilo a půl své váhy. Kombinace pravidelného stravování a cvičení zaručí velký pozitivní vliv na tělo každého člověka.

- Měl jste nějaký konkrétní cíl, když jste se začal stravovat s FitKitchen?

Nepotřeboval jsem zhubnout, spíše jsem chtěl vyrýsovat postavu do léta. Celkově docela dost cvičím, mám i osobního trenéra, takže hubnutí nebylo mým primárním cílem. Mým cílem bylo spíše, abych se dobře cítil, abych měl hodně energie, abych mohl normálně fungovat, což stravování s FitKitchen naprosto splňovalo.

- Lišily se očekávání a realita s FitKitchen? Naplnila tato krabičková dieta vaše očekávání?

Nejlepší je nic neočekávat, takže já jsem nic neočekával 😊 Ze začátku jsem si nastavil menší porce, takže následně jsem potřeboval zvýšit porce těch jídel, po tom to bylo pro mě vyhovující. Mám velikou denní spotřebu, takže jsem potřeboval i větší příjem.

- Jak jste se stravoval před tím? Vařil jste si sám nebo jste chodil do restaurací?

Bylo to kombinačně – to znamená, že občas jsem si uvařil sám, občas jsem šel na jídlo do restaurací. Problémem je, že když člověk během celého dne jezdí, pracuje, natáčí a fotí, tak nemá moc času po tom si zajet domu a uvařit si. Z čehož vyplývá, že po tom člověk i utrácí mnohem víc peněz v restauracích. Dle mého názoru je to další výhoda stravování s FitKitchen – finanční výhoda. Vyhovovala mi i kvalita jídla, přišlo mi to super a cítil jsem se po tom skvěle!

- A co vám chutná nejvíc?

Nejvíc mám rád špagety s omáčkou Bolognese.

- Chtěl byste něco popřát našim zákazníkům?

Rozhodně aby dál vydrželi a aby byli zdraví!