logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Martin Pek

Pro skater

Dobrý den, jmenuji se Martin Pek, jsem profesionální skater, což znamená, že se zabývám hlavně skateboardingem.

- Jak vás k tomuto povolání vaše životní cesta přivedla?

Bylo to docela jednoduché – u mě za barákem kluci ze základní školy postavili tehdejší dřevěný skatepark. Dřív jsem ještě hrál basketbal a každý den po tréninku chodil jsem koukat na kluky, co tam jezdili na překážkách. Přišlo mi to strašně zajímavé a chtěl jsem si to vyzkoušet – nejdřív jsem si půjčil skate od jednoho z těch kluků, postupně jsem si koupil i svůj vlastní, a po tom už mě to nikdy nepustilo. Po roce nebo po dvou jsem měl svoje první závody, kde jsem byl druhý, po tom další závody, kde jsem zase byl druhý a v tu chvíli jsem si uvědomil, že chci jezdit na skatu, přestal jsem hrát basket a zůstal jsem u tohoto magického sportu. 

- Jak dlouho se tím zabýváte?

Teď je to momentálně 18. rokem.

- Jaký máte názor na krabičkové diety obecně?

Za mě je to určitě skvělá věc, že člověk absolutně nemusí přemýšlet o tom, co si uvaří nebo co bude jíst, tím pádem jídlo na celý den má daný. Šetří to strašně moc času a samozřejmě je to super i po zdravotní stránce – ta strava je velmi pestrá, což se mi na tom nejvíc líbilo. Běžný člověk si nekoupí tolik ingrediencí, které jsou po tom zakompované ve všech jídlech.

- Máte zkušenosti i s jinými krabičkovými dietami? 

Ano, ale myslím si, že váš zdravý jídelníček mi zatím vyhovuje nejvíc. Dřív mi občas nevyhovovalo, že jídelníčky nebyly dost pestré. U FitKitchen mi přišlo zajímavé to, že je tam doopravdy hodně ingrediencí a jídlo je celkově velmi rozmanité. 

- Takže nejlepší pro vás je ušetřený čas a to, že vaše strava je pestrá?

Přesně, jednoznačně! Je to určitě ušetřený čas, je to určitě zdravá strava a určitě u jídla u sportovce je velmi důležitá i pravidelnost. 

- Cítíte nějaké změny za to období, co se stravujete s FitKitchen?

Určitě, shodil jsem asi kilo a půl své váhy. Kombinace zdravého jídelníčku pro sportovce a cvičení zaručí velký pozitivní vliv na tělo každého člověka.

- Měl jste nějaký konkrétní cíl, když jste se začal stravovat s FitKitchen?

Nepotřeboval jsem zhubnout, spíše jsem chtěl vyrýsovat postavu do léta. Celkově docela dost cvičím, mám i osobního trenéra, takže hubnutí nebylo mým primárním cílem. Mým cílem bylo spíše, abych se dobře cítil, abych měl hodně energie, abych mohl normálně fungovat, což stravování s FitKitchen naprosto splňovalo.

- Lišily se očekávání a realita s FitKitchen? Naplnila tato krabičková dieta vaše očekávání?

Nejlepší je nic neočekávat, takže já jsem nic neočekával 😊 Ze začátku jsem si nastavil menší porce, takže následně jsem potřeboval zvýšit porce těch jídel, po tom to bylo pro mě vyhovující. Mám velikou denní spotřebu, takže jsem potřeboval i větší příjem.

- Jak jste se stravoval před tím? Vařil jste si sám nebo jste chodil do restaurací?

Bylo to kombinačně – to znamená, že občas jsem si uvařil sám, občas jsem šel na jídlo do restaurací. Problémem je, že když člověk během celého dne jezdí, pracuje, natáčí a fotí, tak nemá moc času po tom si zajet domu a uvařit si. Z čehož vyplývá, že po tom člověk i utrácí mnohem víc peněz v restauracích. Dle mého názoru je to další výhoda stravování s FitKitchen – finanční výhoda. Vyhovovala mi i kvalita jídla, přišlo mi to super a cítil jsem se po tom skvěle!

- A co vám chutná nejvíc?

Nejvíc mám rád špagety s omáčkou Bolognese.

- Chtěl byste něco popřát našim zákazníkům?

Rozhodně aby dál vydrželi a aby byli zdraví!