logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Michaela Krkošová

Softwarová vývojářka

Dobrý den, řekla byste nám něco o sobě? Čím se zabýváte?

Pracuji jako programátorka čili vývojářka softwarů v české, teď už americké firmě; mám poměrně flexibilní pracovní dobu. 

Proč jste se rozhodla začít s krabičkováním?

Všimla jsem si, že pokud během práce chytím „flow“, tak si velmi často neuvědomím pokročilý čas. Vzhledem k tomu, že sama nevařím, tak než si rozmyslím, co si dám a objednám si jídlo, uběhnou 2 až 3 hodiny, než mi to doručí. Proto jsem se rozhodla zkusit krabičkovou stravu. Navíc když hladový člověk vymýšlí, co k jídlu, tak nezvolí nejzdravější variantu. 

Co pro vás byl rozhodující okamžik?

Přemýšlela jsem delší dobu nad tím, že bych něco takového řešila, ale nikdy jsem se neodvážila to zkusit. Potom si to ale vyzkoušeli moje sestra a její přítel a byli spokojení. To byl poslední krok k tomu, že si krabičky objednám.

Máte zkušenosti s plánováním jídelníčku dopředu či počítáním kalorií? 

S počítáním kalorií ano! Chvíli jsem držela nízkosacharidovou dietu, sacharidové vlny a vše okolo toho, ale nikdy to nebylo smysluplné či dlouhodobé. Zjistila jsem, že to trvá dlouho a zabírá spoustu času. Například pokud přijedu večer z tréninku či z práce, tak jsem velmi unavená – rozhodně se mi nechce vymýšlet jídelníček na další den a nedej bože ho ještě vařit!  Takže moje low carb dieta vypadala tak, že cestou do práce jsem si koupila mozzarellu nebo něco podobného a pak jsem to v práci jedla. 

Takže vaše strava byla před tím, než jste začala krabičkovat, trochu chaotická? Měla jste nějaký stravovací režim?

Dá se říct, že ano – uprostřed dne jsem šla s kolegy na oběd. Problém spočíval v tom, že jsem si dávala to, na co jsem zrovna měla chuť. O to horší bylo, když se šlo na oběd později. Vždy jsem měla hrozný hlad a ve výsledku si dávala tu největší „prasárnu“, například smažák. 

Cítíte nějaké změny od té doby, co se stravujete s FitKitchen?

Určitě, určitě! Cíleně jsem zhubla o 4 kilogramy. Teď od ledna jsem na vegetariánských krabičkách. Není to z toho důvodu, že jsem striktní vegetarián, ale spíš jsem chtěla vyzkoušet něco jiného. Ten volný den v týdnu jsem rovněž přešla na vegetariánskou stravu, takže jsem full-time vegetarián. Pravidelně sportuji (3x týdně chodím lézt na stěnu a 3-4x týdně běhám), tělo tak velmi rychle dává najevo, pokud mu něco schází. Já se ale cítím mnohem lépe než před tím. Kromě toho jsem sílový lezec a po tom, co jsem zhubla, mi to jde mnohem lépe. 

Jaký máte tarif?

Mám tarif Balance a občas si přes den dám kávu. Pokud vím, že na mě čeká trénink nebo nějaký větší výkon, tak si ještě dám nějakou tyčinku nebo si koupím toast se sýrem a jsem spokojená, úplně mi to stačí. 

Co vám chutná nejvíc?

Nejvíc i chutnají italské pokrmy – těstoviny, lasagne, gnocchi, ale například dnes jsem měla Caesar salát a ten byl výborný!