logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Monika Špačková

Vítězka bikini fitness

Moje jméno je Monika Špačková, je mi 26 let a v tuto chvíli se profesionálně věnuji bikini fitness. Začala jsem se věnovat výrobě závodních plavek. Do toho navrhuji kuchyňské linky v kuchyňském studiu, a teď se od konce srpna budu vracet na vysokou školu. Budu studovat manažéra obchodu na VŠE. 

Jak vypadá tvůj den?

Když nemusím vstávat, tak nevstávám, a ve volných dnech snídám okolo desáté hodiny a vyřizuji nějaké záležitosti. Chodím také cvičit, trénink zabírá přibližně 2 hodiny. Trénuji 6x týdně.

Pokud mám směnu v kuchyňských studiích, tak vstávám v 7 hodin, před prací se nasnídám, v práci jsem od 10 do 6, po práci jdu do posilovny, večer přijdu domu okolo 10.hodiny.

Jak vypadá tvoje strava?

Pokud jsem v práci, tak je stravování nahodilé, podle toho, co zvládnu sehnat. Naštěstí pracuji v globusu, takže buď zaběhnu tam, anebo mám vedle McDonald.

Takže si nevaříš sama?

Pokud nejsem zrovna v závodní přípravě, tak nevěnuji vaření moc času, protože si užívám volnost toho, že si nemusím něco vařit. 

Vařila jsem si fitness večeře v dietě, ale bylo to pro mě časově náročné – když přijdu domu v 10 hodin, a mám ještě do 12 vařit, tak je to šílené.

Navštěvuješ restaurace pravidelně?

Není to nic pravidelného, zajdeme si s přítelem někam na večeři, když si chceme udělat hezký večer jednou do týdne. Jinak restaurace nenavštěvuji, spíše si objednávám jídlo z čínské restaurace. 

Vyhovují ti krabičky?

To mě právě moc oslovilo, byla jsem velmi ráda, že jsem měla příležitost zkusit vzorový jídelníček, protože mi to ušetřilo neskutečně moc času. Ty jídla byly skvělé i druhý den, když se ohřály i když se neohřály. 

Jsi spokojená s rozmanitostí jídel? Ochutnala jsi něco, co jsi před tím neměla?

To mě oslovilo, že pokaždé, co jsem dostala krabičky, tak jsem dostala něco, co jsem před tím neměla. Také za tu dobu, co se s vámi stravuji, nepřijde mi, že by se tam nějaké jídlo opakovalo. Příčinou toho bude asi to, že máte tam kolem 100 druhů jídel. Vše mi chutnalo. 

Byla jsem překvapená, že sladké dezerty byly doopravdy chutné. Dřív jsem zastávala názor, že sladké se nedá udělat tak, aby bylo zdravé a zároveň chutnalo dobře, ale u vás ty sladké dezerty byly výborné!

Vybavuješ si nějaké konkrétní jídlo, které ti chutnalo nejvíc?

Určitě jsem měla velmi ráda různé wrapy a tortilly. Je to jídlo, které mi evokuje, že to není úplně dietní, ale přitom to bylo udělané dietně a zdravě. Také mi chutnaly orientální jídla s kokosovým mlékem.