logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Monika Svěrákova

Porodní asistentka

Dobrý den, řekněte nám něco o sobě!

Povoláním jsem porodní asistentka, tuto práci jsem dělala do roku 2016. Poté jsem vážně onemocněla, byla jsem na několika operacích; teď je snad všechno v pořádku, pravidelně chodím na kontroly. Musela jsem se vzdát toho, že už nedělám na klinice, protože mi nevyhovovalo střídání denních a nočních směn. Zůstala jsem při práci v denní ordinaci, kam ženy chodí na gynekologické prevence a těhotné maminky do poradny. 

Kde jste narazila na FitKitchen? Měla už jste nějaké zkušenosti s krabičkovou dietou?

Náhodou jsem přišla na vaši krabičkovou dietu na webových stránkách. Rozhodla jsem se, že to zkusím, zejména protože mě potěšila cena.

Pravda je, že před 15 lety jsem měla zkušenosti s krabičkovou dietou. Trvalo to cca půl roku, měli to zmražené a vyzvedávala jsem to jednou týdně. Byly to snídaně, oběd, večeře a mezi tím svačiny. Jak jsem to postupně rozmrazovala, tak mě to naučilo jíst pravidelně v určitém množství a zhubla jsem tehdy cca 15 kg. Zkoušela jsem další firmu, ale to mi nechutnalo, tak jsem s tím na nějakou dobu přestala. Poté jsem onemocněla, zhubla jsem sama od sebe 20 kg (teď jsem to už zase nabrala). Byla jsem velmi hubená. Nikdy jsem si v životě nemyslela, že se budu modlit, abych už nehubla…

Vy jste na mě vykoukli, tak jsem se rozhodla, že tomu dám šanci a domluvila jsem se, že bych si ty krabičky brala dlouhodobě, ale ob týden. Pracuji v ordinaci krátký dlouhý týden, takže když mám dlouhý týden, tak jsem tam od rána do večera. Tím jsou pro mě vaše krabičky ideální.

Jsem velmi spokojená, moc mi to chutná – výborné, výborné, výborné!

Jak dlouho krabičkujete s FitKitchen?

Stravuji se s vámi téměř 3 roky. Začala jsem v lednu-únoru před 3 lety. Mám tarif Fit – snídaně, oběd a svačina. Mám to bez večeří, ale svačinu používám jako večeři a stačí mi to.

Cítíte nějaké psychické nebo fyzické změny?

Kdybych brala jenom ty krabičky, tak bych rozhodně zhubla i víc. Teď si udržuji váhu, která mi celkem vyhovuje.

Naučila jsem se jíst kvalitní jídlo ve správném množství. Ze začátku se zdá, že porce nejsou tak velké, ale pak si na to člověk zvykne a nepotřebuje víc. A samozřejmě psychicky je to příjemné, že mám vystaráno.

Co vám chutná nejvíc?

Nejdřív jsem brala liché týdny, a teď jsem to změnila na sudé. A pravda je, že někdy jsou ty sudé týdny trošičku jiné než ty liché. Nebo se mi to jenom zdá (smích). Já třeba miluji mořské plody, tak jsem byla úplně okouzlená, že tam jsou někdy těstoviny s mořskými plody nebo tortellini. Chutnají mi i zapečené těstoviny. Salátky jsou také výborný!