logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Olga Kononenko

Fotografka

Ahoj, řekni mi něco o sobě! Čím se živíš?

Jmenuji se Olga a jsem fotografka. Absolvovala jsem vyšší odbornou školu pro dentální hygienistky, ale po tom jsem se vydala jinou cestou – teď pracuji jako fotografka.

Popsala bys mi tvůj všední den?

Probudím se v 9-10 h, protože jsem fotografka (smích) a mám flexibilní pracovní dobu, takže si sama plánuji pracovní den. Probudím se, jdu si uvařit snídani, následně jdu do práce a skončím v práci večer v 18-19 h. Po tom jdu na procházku nebo na nákupy. 

Jak vypadalo tvé stravovaní předtím, než ses začala stravovat s FitKitchen?

Vždy jsem jedla pořád stejná jídla – polévky, saláty, ryby; maso jsem si dávala spíše výjimečně. Také kvůli laktózové intoleranci nejím laktózové výrobky.

Proč ses rozhodla přejít na krabičkovou dietu?

Nechci ztrácet čas na vaření a nakupování. Vždy jsem strávila několik hodin denně nakupováním a vařením. Velkou výhodou jsou spočítané kalorie.

Zkoušela jsi někdy předtím počítat kalorie?

Ano, držela jsem dietu, kde jsem počítala kalorie, ale bylo to náročné, protože informace o některých potravinách či jídlech nebyly k nalezení. Teď se můžu podívat na kalorie a živiny přímo na webových stránkách. Je příjemné vědět, že nemusím přemýšlet, co si dám následující den k jídlu, ale ještě příjemnější je vědět, že pokrmy jsou nutričně vyvážené a že s jídlem zaručeně získám i nutné minerály a vitamíny.

Cítíš nějaké změny od té doby, co se stravuješ s FitKitchen?

Určitě! Cítím, že mám více energie. Trošku jsem zhubla a nejsem tak oteklá. Jsem ráda, že díky FitKitchen jsem se naučila jíst pravidelně, cítím se tak mnohem lépe.

Kromě toho, že ti záleží na tvém zdraví a řešíš výživu, máš i nějakou pravidelnou fyzickou aktivitu?

Ano, pravidelně cvičím – chodím dvakrát týdně do „fitka“ a jednou týdně na tenis. Právě kvůli tomu cítím, že potřebuji dodávat svému tělu kvalitní suroviny a s nimi i prospěšné látky.

Jaký máš tarif?

Mám tarif na hubnutí. Objednávám si jenom obědy a večeře, kvůli laktózové intoleranci. Snídani si dělám sama, můžu tak používat bezlaktózové mléko nebo tvaroh. 

Jsi spokojená s tím, jak krabičky chutnají? 

Ano, moc mi všechno chutná! Vyhovuje mi i pestrost, před FitKitchen jsem jedla ty samé pokrmy pořád dokola. S vámi ochutnávám pokrmy z různých částí světa!