logo
Brousíme nože ...
Omyváne ovoce ...
Nahříváme pánve ...
Zavazujeme zástěry ...
Vypočítáváme calorie ...
Ochutnáváme jídlo ...

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Petra Beranová

Žena na mateřské

Dobrý den! Jsem Petra Beranová. Jsem na mateřské dovolené s druhým dítětem, ale také pomáhám tátovi v rodinné firmě – pracuji z domova, děláme plastová okna. Navíc k tomu ještě s manželem rozvíjíme jeden výrobek, tak mám na starosti sociální sítě. 

Jaký je váš denní režim? Nebo každý den je jiný?

Každý den je jiný. Ráno jdeme se starší dcerou do školky, poté jsem doma s menší dcerou, trochu uklízím. Odpoledne jdeme ven nebo dcera si něco maluje, a já u toho pracuju (nebo pracuju večer). V létě více času trávíme venku.

Jak to u vás vypadá se stravováním?

Teď od února jíme vaše krabičky, je to jednodušší s dětmi. Dávám si 3 jídla denně, a když vařím dětem, tak něco po nich dojídám. Dávám si to tak, abych měla základní jídla, a manžel taktéž(ten má snídaně, svačiny a večeře, oběd má v práci). 

Táta také krabičkoval a měl tarif na 2500 kcal. Měl to tak, že přes den nic nejedl, večer si dal velkou večeří, a poté úplně „vytuhnul“. Tak jsme mu objednali krabičky, aby jedl celý den a aby to měl rozložené v průběhu dne.

Proč jste se rozhodla stravovat se s FitKitchen?

Stávalo se, že s dětmi jsem kolikrát nejedla vůbec. Proto hlavním důvodem bylo to, abych jedla.

Pociťujete nějakou změnu od té doby, co jste začala krabičkovat?

Nechtěla jsem hubnout, mým cílem bylo spíše udržovat kondici. Tak jsem si objednala tarif na 1200 kcal, k tomu navíc to, co dojím po dětech. Takto jsem spokojená. Co se týče manžela, tak když to dodržoval, tak šel váhou dolu. 

Jste spokojená s pestrostí jídel?

Jak se stravujeme s FitKitchen už skoro rok, tak občas dochutíme saláty trochu jinak. Také jsem měla jednu dobu kombinaci „snídaně, oběd, svačina“ a tak, aby se jídla obměnila, začala jsem objednávat snídaně, svačiny a večeře. Vaše jídla jsou super. Pokud na něco zrovna nemám chuť,tak to dám manželovi či spolu si vyměníme jídla. 

Co vám chutná nejvíc? 

K snídani lososový bagel! A kvůli tomu, že mám alergii na rukolu, jedno jídlo mi bylo zaměněno za bagel, takže ho mám dva dny za sebou. Vždy miluji ten víkend, kdy mám dva dny bagels lososem! Koprovka je také skvělá, moc mi chutnala a mám hrozně ráda masové kuličky.