Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Jak zhubnout břicho - muži by měli dodržovat těchto 5 základních pravidel

Hledáte zaručené rady, jak zhubnout břicho? Muži obecně mají s ukládáním tuků ve střední části těla problém. Jste jedním z nich? Pak vězte, že se rozhodně nejedná jen o drobný estetický nedostatek. Ukládání tuku v oblasti břicha může časem přispět ke vznikui závažných zdravotních obtíží. Nečekejte na to, až bude pozdě. Už žádné výmluvy! Začněte s redukčním programem okamžitě.

Muži shazují přebytečná kila a centimetry rychleji než ženy. Pokud do toho půjdete po hlavě, výsledky se dostaví mnohem rychleji, než čekáte. Stačí, když změníte stravovací návyky a začnete dbát na zdravou výživu podle našeho návodu a zapojíte do denního programu vhodnou fyzickou aktivitu.


Jak zhubnout břicho - muži potřebují jen správnou motivaci

Co si budeme povídat, průměrný muž je často přesvědčen, že hubnout vůbec nepotřebuje. Někteří si svůj “pivní pupek” dokonce s láskou pěstují a odmítají si připustit jakékoliv zdravotní komplikace. Muž musí mít k hubnutí pádný důvod. Nepodléhá tak často společenskému tlaku jako ženy, takže mu může trvat doslova roky, než se rozhodne s přebytečným tukem skoncovat.

Pokud už ale jednou do dietního módu naskočí, zakousne se a kila letí dolů jako o závod. Zdá se vám to příliš idealistické a jednoduché? Samozřejmě, že v praxi je za úspěšně shozenými kily spousta práce, odhodlání a pevné vůle. Hlavním tajemstvím úspěšného hubnutí a transformace u mužů je odlišná motivace než u žen.


Stačí mít k hubnutí dobrý důvod

Ženy často hubnou, protože se blíží plavková sezóna, či si chtějí znovu obléknout oblíbené kalhoty ze střední, nebo se to od nich očekává. Tyto důvody nejsou pro jejich protějšky dostatečně motivační. Muži se nejčastěji rozhodou hubnout kvůli zdraví. Jsou také od přírody víc soutěživí než ženy, a proto se dokážou v posilovně vzájemně vybičovat k lepším výkonům. Jinými slovy hubnutí začíná ve vaší hlavě. Pokud jste sami sobě řekli dost a máte ke změně tu správnou motivaci, gratulujeme, máte z poloviny vyhráno. Zbytek půjde rovněž “ jako po másle”, pokud se budete řídit radami výživových poradců a zkušeného trenéra.

Bez pravidelného sportování, posilování a pohybu obecně se při redukci váhy a budování svalové hmoty neobejdete. Zdravá strava ale tvoří až 80 % úspěchu redukčních programů.
Naši výživoví poradci vám vypracují individuální jídelníček, díky kterému budete hubnout postupně bez pocitu hladu.

Chci to zkusit


Jednoduchý návod, jak shodit břicho. Muži často nechtějí poslouchat rady odborníků, nedělejte stejnou chybu!

Samostatnost je chvályhodná vlastnost, ale zrovna v tomto konkrétním případě se vám vaše osobní iniciativa nemusí vůbec vyplatit. Pokud se už delší dobu zajímáte o zdravý životní styl, umíte obstojně vařit a nemáte problém ani s tím, že si budete muset na začátku nastudovat výživové a energetické tabulky, pak máte předpoklady pro to, abyste si sami vytvořili kvalitní jídelníček.

Ruku na srdce? Poznáváte se v tomto popisu, nebo je to pro vás španělská vesnice a nechcete nic z výše zmíněného ani zkoušet? Zdravý životní styl můžete nastartovat i s nulovými znalostmi z oboru výživy. Výpočty a sestavování jídelníčku přenechte specialistovi, který tento obor dlouhé roky studoval. Ušetříte neskutečně mnoho času a v konečném důsledku také nemalé peníze.


Jak se zbavit tuku na břiše (muži)

  1. Najděte si spolehlivého výživového specialistu a osobního trenéra a poslouchejte jejich rady. Odborné vedení má především v počátcích cenu zlata. Až si budete jisti sami sebou a osvojíte si nový životní styl, můžete pokračovat samostatně.

  2. Odhalte možné příčiny ukládání tuků právě v oblasti břicha. Pokud holdujete pravidelně pití zlatavého moku, pak je příčina jasná. Pivo vůbec nepijete? Další možnou příčinou ukládání tuků v této problematické oblasti mohou být nadměrný stres a psychické vypětí. V tomto případě je dobré kromě aerobních cviků zařadit do programu i meditace, jógu nebo jinou relaxační aktivitu. Pokud vás trápí i jiné fyzické obtíže, konzultujte váš zdravotní stav s lékařem.

  3. Vsaďte na zdravou a vyváženou stravu. Dokonale vyvážené živiny a dostatečný kalorický příjem i během redukčního programu zajistí, že budete shazovat pouze tuky a ne svalovou hmotu. Kvalitní potraviny vás zasytí a dodají vám dostatek energie na zvládání každodenních povinností i cvičení. Pokud nemáte čas na přípravu všech denních jídel, zkuste zdravé fit krabičky. Zdravá jídla budete mít po celý den k dispozici absolutně bez námahy.

  4. Zařaďte do vašeho cvičebního programu alespoň 2krát týdně návštěvu posilovny. Váš metabolismus bude spalovat kalorie až 48 hodin po silovém cvičení.

  5. Nic nepřehánějte a snězte vždy celé porce. Nemá smysl cvičit denně několik hodin. Vaše tělo potřebuje také prostor pro relaxaci a odpočinek. Pokud odebíráte krabičky, měli byste vždy sníst celý její obsah, abyste vašemu tělu dodali potřebné živiny i kalorie. Pokud budete hladovět, přepadne vás vlčí hlad a budete bez energie.


Kvalitní krabičková dieta nastartuje váš metabolismus

Krabičky nejsou jen pohodlným řešením pro “lenochy”. Kvalitní pokrmy z čerstvých surovin budou mít pozitivní vliv nejen na vaši hmotnost, ale celkově na vaše zdraví a duševní pohodu. S naším fitness menu ochutnáte nová jídla, která byste si sami pravděpodobně nikdy nepřipravili.Naše zdravé večeře při hubnutí i chutné obědy si zákazníci nemohou vynachválit.

Nejenže se s našimi jídly inspirujete do budoucna, ale naučíte se i jíst v pravidelných časových intervalech. Přechod na domácí zdravou stravu pak nebude problém, protože už budete mít zažité zdravé návyky.

Začněte hubnout okamžitě!
S naší krabičkovou dietou nemusíte řešit přípravy jídelníčku ani vaření.

Objednejte si naše chutné zkušební menu

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif