Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Jak nejrychleji zhubnout zdravě a bez jo-jo efektu

Způsobů, jak nejrychleji zhubnout je hned několik. Můžete držet hladovku, vyhýbat se sacharidům jako čert kříži, absolvovat různé detoxikační kůry a jiné zaručené návody, s jejichž pomocí vaše váha poletí strmě dolů. Ano, opravdu zhubnete poměrně rychle, ale rozhodně ne trvale. Striktní diety, jejichž podstatou je extrémní snížení kalorického příjmu nikdo nevydrží držet dlouhodobě. Stačí začít jíst normálně a kila poletí opět nahoru. Je dost pravděpodobné, že přibude i nějaké to kilo navíc.

Vysněnou váhu si po drastické dietě zvládne udržet málokdo. Pokud se nechcete zařadit mezi věčné dietáře, kteří střídavě snědí všechno, co chtějí, aby se následně několik týdnů či měsíců trýznili hlady, jděte na to jinak. Chcete trvalý výsledek bez jojo efektu? Čtěte dále a dozvíte se, že to jde i jinak. Zdravě a hlavně bez hladovění.

Jak nejrychleji zhubnout není správně položená otázka

Říkáte si: “Dnes začnu držet dietu a za měsíc budu mít minimálně 10 kg dole.” Krásná představa, ale pro většinu smrtelníků naprosto nereálná. Rychlost hubnutí je důležitým ukazatelem, který leccos vypovídá o vašem metabolismu a zdraví. Nicméně pokud nehubnete stejně rychle, jako vaše sousedka nemusí to nutně znamenat, že děláte něco špatně.

Příliš rychlé hubnutí je vždycky podezřelé a navíc značně kontraproduktivní. Ano, někdo má štěstí a má natolik výkonný metabolismus, že mu jde hubnutí takřka samo. Většina lidí ale takové štěstí nemá. Proto dramatický úbytek váhy znamená jediné. Je výsledkem drastické diety, která je extrémně nízkokalorická, nebo je to důsledek závažného chronického onemocnění.

Drastické diety představují obrovskou fyzickou i psychickou zátěž, po které obvykle následuje tvrdý jo-jo efekt. Nejoptimálnější způsob, jak trvale si trvale uchovat optimální váhu. je konzumovat nutričně vyváženou stravu. Chutná snídaně, fitness oběd a zdravá večeře - na lepší metodu hubnutí ještě nikdo nepřišel.
Rychlost není důležitá. Vaše zdraví ano. Jak efektivně zhubnout?

Na začátku vaší cesty byste si nejprve měli uvědomit, proč vlastně chcete zhubnout. Chcete si znovu obléknout kalhoty, které jste nosili na střední škole, nebo vám jde o víc než o vzhled? Mít perfektně nastavený jídelníček a k ruce osobního trenéra je jistě skvělý start, ale k dosažení vašeho cíle to samo o sobě určitě nestačí.


Jak začít s hubnutím, abyste dosáhli vaší vysněné váhy:

  1. Vše je vaší hlavě. Než se pustíte do hubnutí, ujasněte si priority. Zdraví by mělo mít vždy přednost.

  2. Vyvarujte se drastických diet, které nepokryjí ani energii nezbytnou pro váš bazální metabolismus. Jsou často chudé na živiny, které jsou nezbytné, aby vaše tělo zdravě fungovalo. Pomocí hladu natrvalo nezhubnete!

  3. Zdravé je zhubnout 0,5 až 1 kg týdně. Pokud vás zajímá, jak rychle zhubnout 5 kg, neočekávejte, že je zhubnete za týden. Zdravě to dokážete za měsíc.

  4. Nechcete průběžně počítat kalorie a nemáte čas na přípravu jídelníčku na spalování tuků? Přenechejte tuto činnost odborníkům, kteří všechny počty obstarají za vás. Skvělé je, že to samé můžete udělat s vařením. Příprava vyvážených pokrmů z čerstvých surovin je poměrně časově náročná. To je také důvod, proč mají lidé tendenci preferovat jednostranné diety. Přitom existuje jednoduché a finančně výhodné řešení, a tím jsou zdravé krabičky.

  5. Krabičky nejsou jen účinnou dietou na hubnutí. Krabičkové stravování je vhodné také pro lidi, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu, nebo jen chtějí jíst zdravá jídla pro udržení optimální váhy a dodání tělu všech živin.

  6. Krabičková dieta je velmi pohodlný způsob, jak zhubnout zdravě a jak trvale změnit špatné stravovací návyky.

Připravíme vám na míru zdravý a jednoduchý dietní jídelníček.
Přesvědčíme vás o tom, že se dá zhubnout i bez neustálého pocitu hladu.

Vyzkoušejte naše zkušební menu

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif