Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif

Jak se zbavit 20 kg? Svěřte se do rukou odborníků

Hledáte účinný návod, jak zhubnout 20 kg? Pokud trpíte výraznou nadváhou, nedoporučujeme pouštět se do hubnutí naprosto samostatně. Vaše první kroky by měly vést do ordinace dietologa, nebo k nutričnímu specialistovi. Shodit několik desítek kilogramů vyžaduje notnou dávku odhodlání a také odvahu změnit život od základu.

Pokud chcete uspět, musíte dodržovat stravovací a cvičební plán, který je navržený přesně podle vašich potřeb a možností s ohledem na vaši aktuální fyzickou kondici.

Trvalého výsledku nelze dosáhnout držením striktních diet. S vyváženým jídelníčkem budete hubnout postupně a bez jo-jo efektu. Přečtěte si, jak se můžete zdravě dostat na optimální váhu.

Jak zhubnout 20 kg a jak dlouho to bude trvat?

Dobře, že se ptáte, ale úplně nejdříve byste se měli zeptat sami sebe, jak jste těch 20 a více kilo navíc přibrali. Je vaše nadváha důsledkem nezdravého způsobu života, emočního přejídání, nebo trpíte chronickou nemocí, která vám vaše pokusy o hubnutí značně komplikuje?

Pokud chcete najít pro váš problém trvalé řešení, musíte nejprve rozklíčovat, co je jeho příčinou.

Proto by pro vás mohla být návštěva specialisty opravdovým přínosem. Má mnoholeté zkušenosti a tím pádem vám může pomoci odpovědět na řadu palčivých otázek, které si kladete. Měl by také dokázat shrnout všechny stěžejní body a navrhnout efektivní řešení.

Zaměstnáváme zkušené lékaře a skvělé nutriční specialisty.
Pro každého klienta tvoříme individuální jídelníček.
Přihlaste se k odběru zkušebního menu na 2 až 4 dny!

Chci to zkusit


Jak zhubnout 20 kg - doporučený postup

  1. Konzultace s dietologem případně obvodním lékařem - před začátkem redukčního programu byste měli mít v ruce výsledky alespoň základních testů. Potřebujete zjistit, zda nemáte cukrovku, vysoký cholesterol a tlak. Váš lékař může doporučit další doplňková vyšetření na základě výsledků krevních testů. Tyto informace jsou stěžejní pro sestavení optimálního jídelníčku. V závislosti na vaší fyzické kondici zvolíte i vhodné cvičení.

  2. Specialista navrhne postup a vypracuje vyvážený stravovací plán. S pomocí zdravé stravy budete hubnout přibližně 0,5 až 1 kg týdně. To znamená, že optimální bude shodit přibližně 4 až 5 kg za měsíc. Pokud jste si někde našli návod, jak zhubnout 20 kg za měsíc s největší pravděpodobností se jedná o extrémní dietu, která může být vyloženě nebezpečná. 20 kg se zdravě zbavíte zhruba za 4 měsíce. Pokud vám to bude trvat déle, nezoufejte; tento údaj je jen orientační.

  3. Změny ve vašem životním stylu by měly být trvalé. Proto by strava neměla být jednotvárná a nudná. Jídla musí dobře chutnat i vypadat, jinak u zdravého stravování nezůstanete.


Nechtějte vědět, jak zhubnout 20 kg za měsíc. Zajímejte se o to, jak už je nikdy nenabrat zpátky

Smiřte se s tím, že dvou desítek kilogramů se rychle prostě nezbavíte. Rychlost není podstatná. Dopřejte si čas a nemyslete pouze na výsledek. Redukční program je teprve začátek, aby vaše snažení mělo opravdu smysl, změna musí být trvalá. Zdravé stravování není krátkodobá záležitost, ale životní styl.

Až se dostanete na optimální váhu, přejdete do udržovací fáze. Pokud konzumujete chutná jídla, nebudete mít nutkání hřešit. A to je podstatou úspěšné transformace. Ta totiž neprobíhá pouze po fyzické, ale i psychické stránce.

Správné nastavení priorit, spolu s motivací udělat tlustou čáru za minulostí, bude ideálním předpokladem efektivního redukčního programu.


Proč vsadit právě na zdravou stravu?

  1. Budete hubnout, aniž byste hladověli.

  2. Zdravá jídla vás nabijí energií.

  3. Dodáte vašemu tělu všechny důležité živiny.

  4. Nejedná se o klasickou dietu, ale o životní styl.

  5. Pokud nechcete, nemusíte vařit. Zdravé krabičky jsou skvělým řešením nejen pro začátečníky.

V naší nabídce máme 100 vynikajících jídel!
Zdravé teplé večeře, zdravé a rychlé obědy i chutné svačiny.
Přesvědčte se sami.

Chci to zkusit

Objednávej
dárkové poukazy
FitKitchen!

Vyber si jakýkoliv program na libovolně dlouhou dobu. Překvapujme spolu!

Zanechte nám na sebe kontakt, náš Operator se
s vámi spojí a pomůže vybrat vhodný tarif